استودیو آرنگ، با توجه به اهمیت بحث مهم صفحه آرایی و صفحه بندی نشریات و مجلات، با احساس خلاءِ حضور شرکتی تخصصی در این زمینه، توسط سینا فکرآزاده در سال 85 آغاز به کار نمود. این گروه دارای مجوز نشر دیجیتال به شماره 8213 از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، مجوز نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.

شعار و اهداف این مجموعه انجام تخصصی صفحه آرایی نشریات، روزنامه‌ها و مجلات در

  • سریعترین زمان ممکن
  • با کیفیت بسیار بالا
  •  و کمترین هزینه
  • تعهد به امانت داری

می‌باشد.

logo-samandehi

همکاری موفق در صفحه آرایی و دیگر امور دَه‌ها نشریه و مجله سازمان‌ها و نهادهای مختلف (خصوصی و دولتی) و انتشار صدها هزار نسخه از طرح‌های این گروه از سوابق تیم سختکوش و خلاق آرنگ است.

تیم طراحی آرنگ، به عنوان اولین و تنها آتلیه طراحی صفحه آرایی کشور، متشکل از افراد متخصص و علاقه‌ مند به گرافیک و تکنولوژی های نوین و روحیه کار تیمی بالا و متعهد احترام به مشتری از مهمترین اصول پیشرفت در کار خود می داند.

همچنین در کنار خدمات صفحه آرایی موفق، آرنگ با گسترش کارهای خود در راستای خصوصی‌سازی و اصل 44 قانون اساسی، جهت برون سپاری امور نشریات به بخش خصوصی، به انجام کلیه امور نشریات به صورت قراردادی می‌پردازد. اموری از قبیل تهیه محتوا، مقالات، ترجمه، طراحی، ویراستاری املایی و دستوری، انجام مصاحبه‌ها، تهیه عکس، طراحی و مدیریت سایت نشریات و تهیه بایگانی آنلاین، طراحی و تهیه نشریات الکترونیکی، حروف چینی، خدمات چاپ و لیتوگرافی، خدمات دریافت اشتراک، پست و توزیع نشریات (فصلنامه، هفته‌نامه، ماهنامه) ، اعزام نیروی گرافیست و ناظر چاپ در محل و دیگر امور جاری نشریات ارگان‌ها و سازمانها از صفر تا صد.

همچنین آرنگ، با برگزاری دوره‌های آموزش صفحه آرایی جهت بازار کار، سهم بسزایی در افزایش دانش صفحه آرایی کشور بر عهده دارد. به علاوه با تهیه محتوای اصیل آموزشی از قبیل نوشته، آموزش ویدئویی و تصویری و… به افزایش کیفیت آموزش می‌پردازد.

انجام کلیه امور نشریات و مجلات

 magazineآرنگ آمادگی خود را جهت انجام کلیه خدمات مربوط به نشریات از صفر تا صد را اعلام می کند. از صفحه آرایی مجله، گرفتن مجوزهای قانونی، جمع آوری مقالات، بایگانی مقالات، طراحی سایت نشریه جهت دریافت مقالات و اشتراک های نشریه، انجام مصاحبه های تخصصی، عکاسی خبری و تهیه گزارشات، صفحه آرایی حرفه ای و تخصصی، طراحی تبلیغات، اخذ تبلیغات، ویراستیاری مقالات، تالیف و ترجمه و تایپ مقالات تا نظارت بر چاپ، لیتوگرافی، توزیع نشریات از طریق پست های مطبوعاتی و غیره را همه و همه به طور کامل و به نحو احسن انجام خواهد داد.

این برون سپاری موجب کاهش هزینه های شما، به علاوه کاهش درگیریهای نیروی انسانی و دیگر مسائل مرتبط خواهد شد. ضمن اینکه آرنگ با تجربه تخصصی در امور نشریات، بهترین کیفیت چاپ را در سریع ترین زمان ممکن را برای شما به ارمغان می آورد.

جهت برون سپاری امور نشریه و مجله سازمان های دولتی و خصوصی و یا هر گونه مشورت با ما تماس بگیرید.

چرا استودیو صفحه آرایی آرنگ

برای اینکه تخصص آرنگ به صفحه آرایی معطوف شده و خودشو درگیر مسائل دیگه ای که معمولا شرکتها باهاش درگیر هستن نمیکنه!
برای مثال شرکتهای دیگه معمولا به امور کلی از قبیل طراحی پوستر، طراحی لوگو، طراحی ست اداری، طراحی کارت ویزیت و خیلی کارای دیگه می پردازن و در کنارش صفحه آرایی هم انجام میدن. ولی آرنگ تمام تمرکزش رو روی صفحه آرایی ( به خصوص صفحه آرایی مجلات ارگان ها) معطوف کرده که این خودش دلیلی بر افزایش کیفیت صفحه آرایی آرنگ در مقایسه با دیگر شرکت هاست.
ضمن اینکه طراحان آرنگ از تجربه ها و سوابق طولانی در این زمینه برخوردارند و هماهنگی خوبی با هیئت تحریریه نشریات در صفحه آرایی دارن. سرعت عمل بالا باعث شده تا سفارشات در کوتاه ترین زمان ممکن آماده بشن.
رزومه خوب آرنگ در همکاری با سازمانها هم مثال زدنیه.
همچنین آرنگ مشکلات ویراستیاری و املایی کوچک رو با نرم افزاری که منحصر به خودشه و توسط تیم برنامه نویسی آرنگ طراحی شده رو به طور رایگان انجام میده و از این بابت خیال مدیران مسئول نشریات از این غلطها راحت میشه!

layout-12خدمات صفحه آرایی جهت نشریات داخلی سازمان ها و انجمن ها و مجلات خصوصی

آرنگ نه تنها به طور تخصصی خدمات صفحه بندی و صفحه آرایی نشریات سازمان شما را با بالاترین کیفیت و سریع ترین زمان انجام می دهم، بلکه شما را از درگیری مسائل نیروی انسانی و دیگر مشکلات رها می سازد. همچنین علاوه بر صفحه آرایی، دیگر خدمات نشریه از قبیل ویراستیاری، مکاتبات با نویسندگان، تهیه مقالات، خدمات چاپ و … را نیز ارائه می دهد. جهت هرگونه مشاوره با ما تماس بگیرید.

تجربیات آرنگ در همکاری با بسیاری از نشریات سازمانهایی چون نظام مهندسی، نظام پزشکی، نظام کشاورزی، انجمن های صنفی گوناگون و دیگر نشریات خصوصی، این شرایط را فراهم آورده تا اولین و تنها آتلیه تخصصی صفحه آرایی کشور، با تمرکز بر امر خطیر صفحه آرایی، بهترین کیفیت را در اختیار ارگان ها قرار دهد.

خدمات صفحه آرایی جهت نشریات دولتی

layout-7آرنگ با سابقه بیش از یک دهه در ارائه خدمات صفحه آرایی به سازمان‌های دولتی، آماده اخذ قرارداد با وزارتخانه ها، سازمان ها، ادارات، شرکت‌ها و دیگر دستگاه های دولتی جهت انجام کلیه خدمات نشریه، به خصوص صفحه آرایی می باشد. همچنین خدماتی دیگر از قبیل گردآوری مقالات، مکاتبه با نویسندگان، انجام مدیریتهای اجرایی نشریه، هماهنگی های هیئت تحریریه و … نیز ارائه می گردد.

برون سپاری علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها و دردسرهای اداری و اجرایی نشریات، باعث افزایش کیفیت مجلات سازمانی شما نیز می شود. با توجه به این که آرنگ یک شرکت تخصصی صفحه آرایی و دیگر امور نشریات می باشد و تمرکز خود را معطوف به این امر نموده، بهبود کیفیت طبیعی است. ضمن اینکه مشکلاتی از قبیل بیمه نیروها و دیگر معضلات اداری را برای سازمان مذبور در بر نخواهد داشت.

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره پنج ستاره

میانگین رتبه 1 از ۵. تعداد امتیازات 1

اولین کسی باشید که رای میدهد