ویرایش آنلاین و رایگان متن فارسی، دستیار دیجیتال نویسندگی و تولید محتوای شما

از کادر زیر می توانید با ویراستاری آنلاین آرنگ کار کنید؛ کافی است متن خود را در کادر سمت راست بگذارید و سپس با زدن دکمه «ویرایش کن» نتیجه ویرایش شده را در کادر سمت چپ ببینید. توجه بفرمایید که تمرکز اصلی این ویراستار آنلاین اصلاح نیم فاصله است.

کد تخفیف 20 درصدی برای خرید نرم افزار ویراستار ورد: Liveخروجی فایل اصلاح شده 

این ویرایشگر آنلاین چه کارهایی می‌کند

در زیر فهرست ویژگیهای منحصرفرد این سامانه آنلاین تا حدی تشریح شده است. بهتر است کل متن را یکجا در کادرها کپی نکنید، زیرا محدودیت کاراکتر دارند، برای استفاده بهتر می‌توانید از افزونه ورد ویرایش متن فارسی استفاده بفرمایید:

 1. اصلاح غلط‌های املایی رایج
 2. ویرایش فنی آنلاین متن فارسی و تصحیح از نظر تمام اصول فاصله و نیم‌فاصله‌ به صورت هوشمند
 3. تصحیح فاصله گذاری متن به این صورت که بین هر کلمه تنها یک فاصله و بین پیشوندها مانند «می»، «نمی»، «بی مانند بی‌تفاوت» و پسوندهایی «تر»، «ترین»، «ام»، «ات، اش، ایم و …»، عبارات مرکبی چون «شبیه‌سازی، باستان‌شناس، انعطاف‌پذیری و …» یک نیم فاصله قرار می‌دهد (به جدول پایین مراجعه بفرمایید). بین ویرگول و نقطه و کلمه قبل آن نیز فاصله را حذف می‌کند.
 4. تبدیل اعداد انگلیسی و حتی عربی به فارسی
 5. فارسی‌‌سازی حروف فارسی مانند کاف و یای عربی
 6. تبدیل نشانه‌های انگلیسی مانند کاما، نقطه ویرگول، علامت سوال و … به فارسی : برای مثال تبدیل  , ? ;   به ، ؟؛
 7. نشانه‌گذاری‌های استاندارد، مانند چسباندن ویرگول و یا نقطه به کلمه قبلی و یک فاصله از کمله بعدی
 8. حذف فاصله‌های اضافی و پی در پی متن
 9. اضافه کردن تنوین و اصلاح همزه مانند تأیید – تأکید – تأثیر – مؤثر – مؤمن – مؤدب- نوعاً – عمدتاً – مفهوماً – الزاماً

نکته‌های تکمیلی چگونگی استفاده از این ابزار آنلاین و استفاده از متن در نرم افزار WORD در پایین همین مقاله موجود است که حتما مطالعه بفرمایید.

نکته: برای استفاده از این سامانه به صورت دائمی در نرم افزار word می‌توانید محصول نرم افزار ویراستار متن فارسی آرنگ را تهیه بفرمایید.

گزارش تغییرات یا Change log

نسخه  8.8 : اصلاح همزه بر روی کرسی “الف” یا “و”، مانند تأیید – تأکید – تأثیر – مؤثر – مؤمن – مؤدب و … (بیش از 100 عبارت)

نسخه  8.4 : اصلاح تنوین بر روی بیش از 100 عبارت چون نوعاً – عمدتاً – مفهوماً – الزاماً – ندرتا – نسبتا – نهایتا – واقعا – یقینا و …

نسخه  8.01 بتا:

 • اصلاح غلطهای املایی رایج در زبان فارسی، مانند ترکیباتی از مصدرهای «گذار» و «گزار» که گزاردن به معنای اداکردن و انجام دادن است و گذاشتن به معنای نهادن و در نتیجه آن عباراتی مانند قانون گذار و بنیان گذار و نام گذاری داریم و در مقابل آن گارگزار و خدمت گزار و نماز گزار. نکته جالب آن سرمایه گذار و بیمه گزار است که به نظر می رسید باید شبیه یکدیگر میبودند ولی به دلیل تفاوت نحوه انجام با یکدیگر فرق می کنند. بیش از 300 عبارت این چنینی در دیتابیس جهت اصلاح پیش بینی شده است.
 • اصلاح غلط‌هایی املایی مثل خاهر، میخاهم و … («خوا» به جای «خا») یا حتی خوانواده (بیش از 150 عبارت)
 • اصلاح غلطهای املایی رایج در عباراتی که مانند ازدحام، موجه، توجیه، مبرهن، مظهر، ظهور، ظاهر و بیش از 500 عبارت از این قبیل

نسخه  7.8 : رفع ایرادات ویراستار در هنگام استفاده از آدرس دامنه ها

نسخه  7.7 : رفع ایرادات ویراستار در هنگام استفاده  چندباره از علامت تعجب و علامت سوال و حتی استفاده از سه نقطه به جای غیره

نسخه  7.6 : استفاده نیم فاصله در عبارات مرسومی مانند پیش بینی، بین المملی، سانتی متر، پرسش نامه و بیش از 100 عبارت دیگر

نسخه 7.4: تبدیل اعداد عربی و انگلیسی به فارسی

معرفی ویراستاری آنلاین آرنگ

حتی بهترین متن‌ها هم در صورتی مشکلات دستور زبان و نیم فاصله داشته باشند، توسط بسیاری از داوران علمی، ناشران و حتی خوانندگان مردود می‌شوند. دانشجویان خیلی با این مسئله در تالیف سمینار‌ها و پایان نامه‌هایشان دست به‌گریبان هستند و داوران در جلسات پایان نامه بیشتر از هر چیز (مخصوصا بیشتر از ایرادات علمی و پژوهشی) به ایرادات ویرایشی متن و نیم فاصله‌ها تمرکز می‌کنند.

ویراستار آنلاین متن فارسی تصور کنید مجبور هستید یک مقاله پژوهشی فوری برای یک مدیر علمی یا اجرایی تهیه کنید. در هنگام نوشتن باید همزمان به دو مسئله مهم تمرکز کنید. یکی اینکه باید به محتوایی که می‌خواهید بنویسید که جامع و کامل باشد و به تمام نکات اشاره کند. دیگری اینکه متن شما ایرادات ویرایشی و نیم فاصله نداشته باشید. به این صورت متن خوبی تولید نخواهد شد و این امر باعث کاهش تمرکز شما می‌شود. ضمن اینکه زمان بسیار طولانی جهت تولید محتوا نیاز است.

با این سامانه ویرایش آنلاین متن فارسی یا نرم‌افزار مخصوص ورد، به راحتی و بدون دغدغه می‌توانید به تولید محتوای بدون نقص خود بپردازید.

ویراستار آنلاین آرنگ، ابزاری بسیار هوشمند و جامع است که با استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته و هوش مصنوعی و دانش ویراستاری به منظور گسترش فرهنگ درست‌نویسی فارسی و در کمبود سرویس‌های آنلاین ویرایشگر متن فارسی به صورت رایگان منتشر شده است. این ویرایشگر متن شما را تا حد زیادی بر اساس دستور زبان ادبیات فارسی پردازش کرده و اکثر نیم فاصله‌های رایج را به صورت خودکار تشخیص داده و مطابق استاندارد اصلاح می‌کند و به این طریق موجب زیبایی و درست‌تر شدن هر چه بیشتر متن شما می‌شود. خاطر نشان می‌گردد که هیچ قسمتی از متن در هیچ کجای وبسایت ذخیره نمی‌گردد و تمام عملیات به صورت رمزنگاری شده و در پروتکل‌های پیشرفته https تنها در مرورگر شما انجام خواهد شد.
این سامانه یکی از بهترین ابزار‌های مناسب برای تیم‌های تولید محتوا، دانشجویان، پژوهشگران، ویراستاران، نویسندگان، خبرنگاران، دانش‌آموزان، مهندسان، تایپیست‌ها، کارمندان، پزشکان و غیره است و باعث سرعت بخشیدن بسیار زیاد در امر نویسندگی و پژوهش می‌شود.

اگر با افزونه word ویرایش متن آرنگ آشنایی دارید، باید بگوییم که تقریبا نسخه آنلاین همان نرم افزار است و تیم توسعه این دو ابزار یکسان هستند.

نحوه کارکرد و پردازش ویرایش متن آنلاین

این سامانه آنلاین در حال حاضر تنها‌ به اصلاح نیم فاصله ها، و فاصله گذاری‌های استاندارد بعد و قبل ویرگول، علامت سوال و … می پردازد.

همچنین اصلاحات غلط‌های املایی و دستور زبان نیز در دستور کار تیم تحقیق و توسعه ویراستار انلاین آرنگ قرار دارد.


 

نکته: در صورتی که می‌خواهید این ویراستاری آنلاین را امتحان کنید، جمله را به صورت کامل در آن کپی پیست کنید (یا تایپ کنید) و از تایپ کردن یک کلمه تنها برای آزمایش آن خودداری کنید، چون در این صورت کار نمی‌کند. برای مثال اگر عبارت \”می تواند\” را به صورت تنها در این متن بگذارید کار نمی‌کند، ولی اگر به صورت کامل مثلا \”او می ‌تواند این کار را بکند\” متن را تایپ کنید، کار خواهد کرد.

نکته: برای کپی کردن متن ویراستاری شده در نرم افزار ورد، حتما ابتدا متن را در نرم افزار notepad ویندوز کپی کرده و سپس از آنجا به نرم افزار word کپی و پیست بفرمایید. و یا در نرم افزار ورد در هنگام paste کردن keep text only را انتخاب نمایید. مانند شکل زیر:

با راست کلیک در هر جای صفحه ورد با این گزینه ها روبرو می شوید

با راست کلیک در هر جای صفحه ورد با این گزینه‌ها روبرو می‌شوید

توسط این ابزار امکان اصلاح موارد زیر وجود دارد:

 

گوشه‌ای از اصلاحات ویرایشی که ویراستیار آنلاین انجام می‌دهد

قبل از استفاده از ویرایش متن آنلاین بعد از استفاده از ویراستار انلاین
پیشوندهایی مانند: بی احساس، بی نمک، بی مزه و … بی‌احساس، بی‌نمک، بی‌مزه و …
پسوندهای تفضیلی مانند: قشنگ تر، شبیه ترین و … قشنگ‌تر، شبیه‌ترین و …
عبارات مرکبی چون: شبیه سازی، باستان شناس و … شبیه‌سازی، باستان‌شناس و …
اصلاح نشانه گذاری‌ها:می‌دانیم که قبل از ویرگول ، نباید فاصله باشدهمچنین : قبل از دو نقطه؛همینطور می‌دانیم بعد از آن‌ها باید فاصله باشد ،و نباید به کلمه بعد از آن هم چسبیده باشد می‌دانیم که قبل از ویرگول، نباید فاصله باشدهمچنین: قبل از دو نقطه؛ همینطور می‌دانیم بعد از آن‌‌ها باید فاصله باشد، و نباید به کلمه بعد از آن هم چسبیده باشد
پسوندهای ام، ای، ایم، اید، اند، ات، اش، هایش و … مانند: مدرسه‌ ام، حرفه ‌ای، خوانده ‌ایم، شده‌اید، شنیده‌ اند، خانواده‌ات، دوچرخه‌اش، پول‌هایش و … مدرسه‌‌ام، حرفه‌ای، خوانده‌ایم، شد‌ه‌اید، شنیده‌اند، خانواده‌ات، دوچرخه‌اش، پول‌هایش و …
پسوندهای ها، های و هایی، مانند: آن‌ ها، کتاب‌ ها، کتاب‌ هایی، خانه‌ های، فاصله ‌ی، دهکده‌ ی و … آن‌‌ها، کتاب‌ها، کتاب‌‌هایی، خانه‌های، فاصله‌‌ی، دهکده‌ی و …
پیشوند‌های می و نمی، چسبیده برای بیش از 700 فعل فارسی: میشود، میگردد، میکند و … می‌شود، می‌گردد، می‌کند و …
پیشوند‌های می و نمی، مانند: می ‌شود، می‌ گردد، نمی ‌رود و … می‌‌شود، می‌گردد، نمی‌رود و …
انعطاف پذیری – آسیب پذیری – رقابت پذیری – تأمین ‌کنندگان – منبع یابی – تصمیم ‌گیران – رضایت مندی – تأمین کنندگان – میانجی گری – ارائه دهندگان – توزیع کنندگان – تصمیم گیری انعطاف‌پذیری – آسیب‌پذیری – رقابت‌پذیری – تأمین‌کنندگان – منبع‌یابی – تصمیم‌گیران – رضایت‌مندی – تأمین‌کنندگان – میانجی‌گری – ارائه‌دهندگان – توزیع‌کنندگان – تصمیم‌گیری
اضافه کردن تنوین و اصلاح همزه:تایید – تاکید – تاثیر – موثر – مومن – مودب

نوعا – عمدتا – مفهوما – الزاما

تأیید – تأکید – تأثیر – مؤثر – مؤمن – مؤدب

نوعاً – عمدتاً – مفهوماً – الزاماً

ویرایشگر آنلاین متن، بدون نیاز به نصب و دانلود

نصب یک افزونه برای ورد ممکن است گاهی بسیار سخت باشد. مخصوصا اگر کارمند یک شرکت باشید و نصب نرم‌افزار‌ها بر روی سیستم نیاز به اجازه ادمین شبکه داشته باشد. همچنین نسخه‌های مختلف word نیز ممکن است از افزونه‌های مختلف پشتیبانی نکند. یا ویندوز شما، سیستم عامل لپتاپ یا تبلت و حتی گوشی شما سازگاری با نرم‌افزار‌های مختلف نداشته باشد.

تازه اگر همه مواردی که گفته شد کنترل شود و مشکلی برای سازگاری نداشته باشید، پروسه نصب، Setup و فعالسازی افزونه ورد ممکن است برای برخی از افراد مشکل باشد.

همچنین در نرم‌افزار‌های آفلاین، اگر بخواهید همزمان روی چند دستگاه مختلف استفاده کنید، مجبور هستید بر روی تمام آن‌ها تک به تک نرم‌افزار را نصب کنید.

اما این ابزار آنلاین برای تمام سیستم عامل‌ها و دستگاه‌ها بدون نیاز به هیچ گونه نصب و دانلود نرم‌افزار قابل استفاده است. قابل ذکر است که نرم‌افزار ویرایش متن استودیو آرنگ هم نیازی به نصب ندارد و بر روی تمام نسخه‌های نرم‌افزار word قابل استفاده است.

با بهترین سامانه آنلاین ویرایش متن فارسی جهان، دیگر از اشتباه کردن نهراسید!

ویراستار آنلاین ارنگ به شما کمک می‌کند متنی عاری از هرگونه اشتباهات نیم‌فاصله و فاصله‌گذاری داشته باشید. با استفاده از توسعه‌یافته‌ترین سامانه آنلاین متن فارسی، از نوشتن لذت ببرید. ویراستاری آنلاین آرنگ بخش عظیمی از اصلاحات دستور زبان فارسی را انجام می‌دهد. اغلب ابزارهای دیگر فارسی ادعا می‌کنند که نیم‌فاصله‌ها را اصلاح می‌کنند، اما اکثر آن‌ها قادر نیستند پیشوندهای چسبیده «می» مانند «میشود، میگردد و …» را اصلاح کنند در نتیجه بسیاری از غلط‌های دستوری دست نخورده باقی می‌مانند. آرنگ با استفاده از الگوریتم‌های بسیار خلاقانه و تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی ایرادات نیم‌فاصله و فاصله‌گذاری را به سرعت تشخیص داده و اصلاح می‌کند.

با آرنگ نوشتن آسان و سریع است. شما دیگر نیازی ندارید تک تک نیم‌فاصله‌ها را یکی کنترل کنید و از دکمه‌های مختلف کیبورد برای یک نیم‌فاصله مجازی ساده استفاده کنید. کافی است با اعتماد به نفس کامل متن خود را تایپ کرده و بقیه را به ویراستار انلاین آرنگ بسپارید.

 

چگونه می‌توان از این سامانه آنلاین رایگان ویرایش متن استفاده کرد

همانطور که در بالا ذکر شد استفاده از این ویراستار آنلاین بسیار آسان است. کافی است متن مورد نظر در کادر مربوطه Paste شود و یا از صفر تایپ شود، سپس با کلیک روی دکمه «ویرایش کن» متن ویرایش شده به سرعت در کادر روبروی آن نمایش داده می‌شود.

ویرایشگر آنلاین رایگان

بهترین چیز در مورد این ابزار این است که محدودیتی در تعداد استفاده از آن در حال حاضر وجود ندارد و کاملا رایگان است. بسیاری دیگر از ابزارهای آنلاین ویرایش متن فارسی وجود دارند، ولی امکاناتی کمتر را غیر رایگان به کاربران ارائه می‌دهند، ولی استودیو آرنگ امکانات بسیار زیادی را به صورت کاملا رایگان به بازدیدکنندگان سایت ارائه می‌دهد. البته برای کاهش سرعت سایت، محدودیت کاراکتری فعلا در نظر گرفته شده است ولی می‌توانید متن خود را چند تکه کنید و قسمت به قسمت از این ویرایشگر استفاده بفرمایید.

متن بدون نقص در کمترین زمان ممکن

هیچ غلط املایی و نیم فاصله‌ای در ارسال محتوا پذیرفتنی نیست. اگر شما یک متخصص تولید محتوا باشید و بخواهید یک مقاله برای وبسایت کارفرمای خود ارسال کنید، اگر متن شما دارای ایرادات فنی دستور زبان باشد، مدیر شما اصلا خوشحال نخواهد شد. در سطوح حرفه‌ای و پژوهشی این مسئله خیلی مهم‌تر هم خواهد بود.

هر محتوایی متنی باید در زمان از پیش تعیین شده‌ای توسط نویسنده حاضر و تحویل گردد. اگر دانشجو باشید، طرح پژوهشی، سمینار یا پایان نامه، یا حتی تمرین کلاسی باید به موقع آماده تحویل باشد. شما باید برای نوشتن و ویرایش کردن زمان جداگانه‌ای در نظر بگیرید. این ابزار آنلاین ویراستار متن کمک می‌کند تا تمام زمان مورد نیاز برای ویرایش متن را صرفه جویی کنید و روی نوشته خود تمرکز کنید. در نتیجه ریسک زمانی محتوای شما بسیار کاهش می‌یابد.

وقتی در مورد ویرایش متن صحبت می‌کنیم، حتی یک ایراد کوچک نیم فاصله هم به همان اندازه که چند ایراد بزرگ تاثیر منفی دارند، اثرگذار است. بنابراین، هرچه ابزار آنلاین هم جامع باشد، نیاز دارد که یک بار دیگر متن توسط شما بررسی شود تا متن کاملا بدون خطا باشد. البته در این سامانه سعی شده که هیچ ایراد نیم فاصله‌ای باقی نمانده باشد و متن شما بدون ایراد باشد. بنابراین برای کاهش زمان و تولید محتوای بدون خطا، استفاده از این ویراستار آنلاین یکی از بهترین راه‌های ممکن است. استفاده از این ابزار حتی اگر شما دانش بسیار پایه استفاده از اپلیکیشن‌های آنلاین را داشته باشد نیز بسیار ساده است.

حتما نظرات و انتقادات خود را با ما به اشتراک بگذارید تا فرایند توسعه این ویراستار آنلاین با سرعت بیشتری صورت گیرد. اگر هرگونه نیم فاصله و غلط‌های املایی مرسوم وجود دارد، حتما در بخش کامنت‌های همین صفحه با ما در میان بگذارید و  اعتبار رایگان برای خرید نرم افزار ویراستاری متن در ورد از ما هدیه بگیرید.

سامانه ویراستار آنلاین و کنترل دستور زبان و غلط های املایی انگلیسی

سامانه عظیم گرامرلی grammarly

بهترین سامانه ویراستار انگلیسی بدون شک و بدون رقیب grammarly می‌باشد. از ویژگی‌های این ابزار می‌توان به کنترل گرامر، کنترل نقطه‌گذاری‌ها، کنترل غلط‌های املایی و غیره دانست. اما فقط به این ویژگی‌ها نمی‌توان بسنده کرد؛ نسخه‌های حرفه‌ای و اصطلاحا پرمیوم این اَبَرابزار حتی لحن بیان نوشته را نیز بررسی کرده و توصیه‌هایی برای بهتر شدن آن ارائه می‌کند.

دیگر ویژگی‌های سامانه آنلاین و افزونه‌های Grammarly در نسخه‌های پیشرفته شامل افزایش وضوح محتوا، بهینه‌سازی لحن نوشته، بررسی کپی رایت و سرقت ادبی، انتخاب کلمات مترادف با توجه به لحن، افزایش حس رسمی‌تر بودن یا صمیمی‌تر بودن نوشته، روانی متن، راهنمای استایل و سبک و دیگر پیشنهادات بسیار پیشرفته می‌باشد. همچنین افزونه گوگل کروم گرامرلی نیز به طور رایگان در نوشتن ایمیل‌ها و خیلی از وبسایتهای دیگر کاربرد دارد.

کنترل آنلاین دستور زبان انگلیسی scribens

وبسایت scribens نیز یکی دیگر از ابزارهای آنلاین ویرایش متن انگلیسی است که دارایی ویژگی‌هایی چون کنترل گرامر متن، کنترل غلط‌های املایی، راهنمای استفاده از استایل‌ها و … می‌باشد و دارای افزونه‌های گوگل کروم، فایرفاکس، سافاری و حتی مایکروسافت Edge نیز می‌باشد. افزونه‌های ویندوز، آفیس و گوگل داک و بسیاری دیگر از پلتفرم‌ها نیز از دیگر ویژگی‌های متمایز این ویراستار است.

ابزار آنلاین ویرایش متن languagetool چند زبانه، و حتی فارسی

این ابزار یکی از بهترین‌ها برای تمامی زبان‌ها، حتی زبان فارسی است که توصیه‌هایی را به صورت همزمان با تایپ آن به شما ارائه می کند که متنی بهتر داشته باشید. امکاناتی چون دیکشنری شخصی، تایپ با تمرکز بالا، امتیاز دادن به محتوا، ذخیر متن به صورت ایمن و … از دیگر ویژگی‌های این ویرایشگر آنلاین پیشرفته است. افزونه‌های گوگل کروم و ورد نیز از دیگر امکانات اضافه‌ای است که این وبسایت ارائه می‌دهد.

نرم افزار ویرایش متن فارسی برای اندروید و آیفون

با توجه به این چنین نرم افزاری هنوز برای تلفن های همراه با سیستم عامل اندروید و ios وجود ندارد، به نظر می‌رسد این ویراستیار آنلاین متن بتواند جایگزین مناسبی برای این قبیل نرم افزارها باشد.

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره پنج ستاره

میانگین رتبه 4.6 از ۵. تعداد امتیازات 197

اولین کسی باشید که رای میدهد

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره پنج ستاره

میانگین رتبه 4.6 از ۵. تعداد امتیازات 197

اولین کسی باشید که رای میدهد

30 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • alisedaghatkh
  1399-11-29

  با سلام
  نسخه جدید برای خریداران قبلی ارسال نمی‌شود؟

  پاسخ
  • سینا فکرآزاده (مدیر استودیو آرنگ)
   1399-11-29

   با سلام، میتونین از طریق حساب کاربریتون وارد بشین و بعد از طریق بخش دانلودها نسخه بروزرسانی شده اش رو دانلود کنید. اگر داخل سایت اکانت نداشتین، حتما اکانت بسازین و مجددا محصول رو خریداری کنید، ولی این دفعه نیازی نیست پرداخت کنید. بلکه گزینه خرید کارت به کارت رو انتخاب کنید و به ما از طریق ایمیل یا زیر همین کامنت بفرمایید که سفارشتون رو بدون نیاز به پرداخت تایید کنیم.

   پاسخ
 • baharm
  1400-04-17

  سلام نسخه ويراستار آنلاين را تهيه كردم اما براي نصب آن روي آيپد اپل مشكل دارم !

  پاسخ
  • سینا فکرآزاده (مدیر استودیو آرنگ)
   1400-04-18

   سلام و احترام،
   احتمالا منظورتون این است که نسخه قابل نصبش رو تهیه فرمودین، در واقع نرم افزار ویراستار رو دانلود فرمودین.
   ما راستش آموزشی برای نصب بر روی سیستم عاملهای مک نداریم، ولی قاعدتا نباید تفاوتی با سیستم های ویندوز داشته باشه. شاید نیاز باشه قبلش این لینک رو ملاحظه کنید برای فعالسازی ماکرو

   پاسخ
 • s.sadeghi998
  1400-05-12

  سلام. بهترین ویراستار موجود هستید. ممنونم از شما.
  ایکاش بخش تصحیح غلط املایی و تصحیح نشانه گذاری هم بتونید به این برنامه اضافه کنید. سپاس

  پاسخ
  • سینا فکرآزاده (مدیر استودیو آرنگ)
   1400-05-13

   خیلی از محبتتون سپاسگذارم،
   پیامتون به ما انرژی داد که هر چیه سریعتر این مورد رو هم اضافه کنیم.

   پاسخ
 • باران
  1400-05-16

  سلام و احترام.
  نسخه آزمایشی ویراستار آرنگ را طبق تمامی مراحل نصب کردم. عملیات ماکرو برای تغییر نیم فاصله ها فقط یکبار روی یکی از متن های کوتاه کار کرد. بعد از اون در هیچ فایل دیگری اجرا نمیشه و error 5560 را می دهد. لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • سینا فکرآزاده (مدیر استودیو آرنگ)
   1400-05-16

   سلام و عرض ارادت، سپاس از دیدگاه شما، اگر ممکنه شرح کامل خطا را برای ما شرح بفرمایید. در آخرین مرحله طبق راهنما، توضیحاتی در خصوص تغییر region format قرار دارد که باید بر روی english us باشد، لطفا آن را نیز کنترل بفرمایید.

   پاسخ
 • سعید آقائی
  1400-06-18

  سلام بعد از استفاده از ابزار ویراستار در کتاب تمامی ابزارها تبدیل به ابذار و تمامی اجزا به عجزا تبدیل شد. نمی‌دونم دیگه چه تغییراتی کرده. توی ویرایش آنلاین شما هم همین مشکل وجود داره.

  پاسخ
  • سینا فکرآزاده (مدیر استودیو آرنگ)
   1400-12-11

   خیلی از شما سپاسگذارم بابت اعلام مشکل،
   این مورد رو حل کردیم

   پاسخ
 • گلنوش
  1400-07-28

  این موضوع یکی از موضوعات موردعلاقه منه

  پاسخ
 • Dalvand
  1401-01-21

  سلام ببخشید رو نسخه اندروید نصب میشه

  پاسخ
  • سینا فکرآزاده (مدیر استودیو آرنگ)
   1401-01-21

   سلام،
   خیر متاسفانه، فقط مخصوص ویندوز است

   پاسخ
 • معصومه غنیان
  1401-02-29

  عااالی. سپاااس

  پاسخ
 • سلام. میخواستم تشکر کنم از سایت خوبتون. یک پیشنهاد هم داشتم برای بهتر شدن تجربه کاربری سایت. در کادر “خروجی فایل اصلاح شده” یک دکمه کپی بزارید که با زدنش کل متن کپی بشه. بعضی وقتها که متن طولانی باشه یکم اذیت کنندس.

  پاسخ
  • سینا فکرآزاده (مدیر استودیو آرنگ)
   1402-05-22

   با تشکر از شما، انجام شد، ممنون از پیشنهاد عالیتون.

   پاسخ
 • به نظرم متن خود این صفحه را یک بار ویراستاری بکنید، غلط دارد.
  مثال: غلطها را سر هم نوشته اید

  پاسخ
 • محمد مهدی بابائی
  1401-05-31

  سلام خیلی عالیه فقط یه ایرادی که داره اینه که اگر ابتدای فعلا الف داشته باشد و بعد مضارع هم باشه یعنی می داشته باشه اونوقت این این ویراستار آنلاین شما می رو می‌چسبونه به الف مثلا می انداختم رو می‌نویسه “میانداختم” به جای اینکه بنویسه “می‌انداختم”
  این مشکلش حل بشه بنظرم در موارد دیگه عالی عمل می‌کنه

  پاسخ
  • سینا فکرآزاده (مدیر استودیو آرنگ)
   1401-08-01

   درست میفرمایید، ممنون از دیدگاه خیلی دقیقتون. این مشکل رو توی بروزرسانی جدید برطرف کردیم که میتونین دانلود بفرمایید.

   پاسخ
 • آزاده
  1401-06-28

  سلام چرا اصلاح غلط املایی ندارید؟

  پاسخ
  • سینا فکرآزاده (مدیر استودیو آرنگ)
   1401-08-01

   اصلاح غلط املایی نیاز به یک روند برنامه نویسی پیشرفته تر دارد که در حال تحقیق و توسعه این موضوع هستیم.

   پاسخ
 • مریم میرزایی
  1401-10-22

  سلام.ببخشید من فایل اصلی را تهیه و طبق دستورالعمل نصب کردم اما برای اصلاح فایل هام دقیقا باید همون مراحل را طی کنم؟ چرا هیچ تغییری نمیکنه فایل؟

  پاسخ
  • سینا فکرآزاده (مدیر استودیو آرنگ)
   1401-10-22

   سلام و عرض احترام،
   یک بار کل فایلهای نرم افزار ورد رو ببندین و مجدداً باز بفرمایید و تست کنید، در صورت بروز مشکل با ما در تماس باشید.

   پاسخ
 • نرگس واعظی
  1402-01-09

  خیلی به نظرم عالیه کاش یجوری بشه که جای ویزگول ها رو هم تشخیص بده

  پاسخ
 • حسین
  1402-02-16

  سلام.
  وقت به خیر.

  کلمهٔ «الاهیات» اشتباهاً به صورت «الاهیأت» ویرایش می‌شه…

  پاسخ
  • سینا فکرآزاده (مدیر استودیو آرنگ)
   1402-02-16

   خیلی ازتون متشکرم که این مشکل رو اطلاع دادین، در نسخه بعدی حتما اصلاح میشه.

   پاسخ
 • mar.taheri68
  1402-09-05

  خیلی عالیه این نرم افزار. کارم راحت شد. خدا خیرتون بده

  پاسخ
 • اگر ویرایش املایی و نگارشی داشتین این افزونه عالی میشد. اما حالا به هرحال شرکت ها به ویراستار نیاز خواهند داشت و این افزونه کمکی نمیکنه.
  مثلا این جمله غلط رو ببینین:
  «برای انجام درست این روش باید مواردی از جمله نکات زبر را رعایت است»
  افزونه شما این رو نمیتونه درست کنه. ایا افزونه ای برای این کار میشناسین؟

  پاسخ
 • فاطیما
  1402-12-01

  سلام من متنم رو در باکس ویرایش گویش کردم و ویرایش و زدم غطلگیری . تصحیح نکرد اصلا

  پاسخ
 • جواد افضلی
  1402-12-06

  با سلام و احترام خدمت استاد کاظمی
  می‌خواستم بپرسم امتیاز این نرم‌افزار نسبت به نرم افزار “ویراستیار” که به‌صورت رایگان در اینترنت موجود است در چیست؟ چون این کارهایی را که شما از جمله‌ی کارکردهای این نرم افزار ذکر کرده‌اید ویراستیار هم براحتی انجام می‌دهد و تازه خزانه واژگانی پیشنهادی آن خیلی هم غنی است و بسیاری از واژه‌هایی را که غلط تایپ می‌شود خودش پیشنهاد درست آن را می‌دهد.
  به هر صورت، عذر می‌خواهم که می‌پرسم چون می‌خواستم بدانم اگر امتیاز خاصی در این نرم افزار هست که در “ویراستیار” نیست، مایلم این نرم افزار شما را بخرم.!

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.