طراحی جلد، یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین الزامات خلق یک کتاب فوق‌العاده و بی‌نظیر است. به همین دلیل قیمت طراحی جلد کتاب نیز مهم است. زیرا نویسندگان و ناشران جهت طراحی جلد کتاب‌های خود باید این هزینه را بپردازند. طراحی جلد کتاب به روش‌های مختلفی انجام شده و تنوع بالایی دارد.

جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید

شماره تماس و یا پیامک: آقای الوندی 09109038023، واتساپ و تلگرام

همچنین برای دانلود قالب لایه باز طراحی جلد کتاب در فوتوشاپ اینجا کلیک کنید

قیمت انواع قالب‌ لایه باز طرح جلد کتاب

نمونه کارهای طراحی جلد کتاب توسط مهدی الوندی

دقیقاً به همین دلیل است که نمی‌توان هزینه ثابت و مشخصی را برای این نوع طراحی در نظر گرفت. اما با این حال با توجه به برخی از تعرفه‌های تعین شده توسط انجمن طراحان، می‌توان قیمت طراحی جلد کتاب را تعین کرد. در این مطلب از استودیو آرنگ می‌خواهیم به صورت مفصل به هزینه طراحی جلد کتاب و عوامل مؤثر بر آن بپردازیم.

فهرست مطالب نمایش

طراحی جلد کتاب چیست؟

قبل از آنکه به قیمت طراحی جلد کتاب بپردازیم، بد نیست مقداری این نوع طراحی را معرفی کنیم. طراحی جلد مجموعه کار‌هایی هستند که برای ساختن جلوه ظاهری و بیرونی کتاب انجام خواهند شد. این طراحی شامل نوشته‌ها، رنگ‌ها، طرح‌ها، تصاویر و نمایه‌های مختلفی است. طراحی کتاب توسط گرافیست و طراح با استفاده از نرم‌افزار‌های پیشرفته طراحی انجام می‌شود. طراحی جلد کتاب به صورت پشت و رو صورت می‌گیرد.

در طراحی می‌توانید عنوان کتاب، نام نویسنده، نام مترجم، نام انتشارات و سایر اطلاعات مربوط به کتاب را مشاهده نمایید. البته میزان این اطلاعات و همچنین تصاویر به کار رفته در جلد کتاب بستگی به نوع کتاب و همچنین نوع طراحی آن دارد. اما به صورت کلی اطلاعات مهم مربوط به کتاب را می‌توان از روی جلد آن استنتاج کرد.

اهمیت طراحی خوب برای جلد کتاب

قیمت طراحی جلد کتاب هر چقدر که باشد، باز هم ارزشش را خواهد داشت. زیرا نوع طراحی جلد اهمیت بسیاری دارد. زمانی که برای خرید یک کتاب مراجعه می‌کنید، اولین چیزی که توجهتان را جلب می‌کند، جلد کتاب است. در واقع جلد کتاب اولین چیزی است که شما به عنوان یک مخاطب با آن برخورد کرده‌اید.

اگر جلد کتاب به نظرتان جذاب باشد، ممکن است به خرید کتاب و خواندن آن ترغیب شوید. اما اگر جلد کتاب چنگی به دل نزند، احتمال آن که جهت خرید آن پا پیش بگذارید بسیار کم خواهد بود. این مسأله نشان می‌دهد که طراحی جلد به اندازه قالب صفحه‌آرایی کتاب مهم است.

جلد کتاب می‌تواند به عنوان یک نماینده برای معرفی کتاب و کیفیت محتوای آن عمل کند. اگر کیفیت طراحی جلد کتاب بالا باشد، مخاطب در می‌یابد که برای خلق این کتاب زحمت کشیده شده است. درنتیجه بیشتر به مطالعه آن علاقه‌مند خواهد شد.

ویژگی‌های طراحی با کیفیت جلد کتاب

قیمت طراحی جلد کتاب اگر به صورت حرفه‌ای و با کیفیت بالا صورت گیرد، گران خواهد بود. اما این مسأله نیز مهم است که اصلاً چگونه یک طراحی با کیفیت را تشخیص دهیم؟ اصلاً یک طراحی جلد حرفه‌ای باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ اولین و مهم‌ترین ویژگی طراحی حرفه‌ای خلاقانه بودن و نو بودن آن است. خلاقیت، مهم‌ترین عنصر طراحی می‌باشد. طراحی‌های تکراری و خسته‌کننده هیچ جذابیتی نزد مخاطب نخواهند داشت. در نتیجه آنطور که باید و شاید نمی‌توانند دین خود را ادا کنند.

مورد دیگر سازگاری طراحی جلد کتاب با محتوای آن است. به همین دلیل بیشتر اوقات از روی طراحی جلد یک کتاب تا حدودی می‌توان به موضوع محتوای آن پی برد. ویژگی دیگر طراحی حرفه‌ای، استفاده از تصاویر و طرح‌های جالب و مفهوم دار است. این تصاویر می‌توانند موجب جذاب‌تر شدن و مفهومی شدن هر چه بیشتر طراحی جلد کتاب شوند.

تعرفه انجمن طراحان ۱۴۰۳

قیمت طراحی جلد کتاب و تعرفه‌های مربوط به آن توسط انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران مشخص خواهد شد. تعرفه طراحی جلد کتاب به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما به صورت کلی تعرفه طراحی جلد کتاب در سال 1403 به صورت زیر است:

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر در مورد جدیدترین قیمت طراحی جلد کتاب می‌توانید با کارشناسان استودیو آرنگ در ارتباط باشید. کارشناسان می‌توانند جدیدترین هزینه طراحی جلد و صفحه‌آرایی کتاب را در اختیار شما قرار دهند.

قیمت طراحی جلد کتاب به چه عواملی بستگی دارد؟

همان طور که قبلاً اشاره کردیم، قیمت طراحی جلد کتاب همانند قالب صفحه‌آرایی به عوامل مختلفی بستگی دارد. مهارت گرافیست، قطع کتاب، نوع جلد، نرم‌افزار‌های به کار رفته، تعداد دفعات ویرایش طرح، نوع قالب جلد کتاب و… جزء این عوامل‌اند. نوع طراحی قالب جلد کتاب مهم‌ترین عامل تعیین‌کننده میزان این هزینه است.

هر چه طراحی یک جلد قوی‌تر، حرفه‌ای‌تر و خلاقانه‌تر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. در عوض طراحی‌های ساده و پایه قیمت بسیار ارزان‌تر و مناسب‌تری دارند. بنابراین عوامل مختلفی در تعین تعرفه طراحی جلد نقش دارند. در ادامه این مطلب قصد داریم مهم‌ترین فاکتور‌های تعیین‌کننده قیمت طراحی جلد کتاب را بررسی کنیم.

میزان تخصص و تجربه گرافیست یا طراح

یکی از مهم‌ترین عواملی که در قیمت طراحی جلد کتاب مؤثر است، میزان دستمزد طراح یا گرافیست است. گرافیست‌هایی که سال هاست در امر طراحی تجربه دارند، دارای مهارت بالایی در طراحی جلد هستند. زیرا این طراحان می‌دانند که با توجه به نوع محتوای کتاب و سایز آن، باید چگونه طراحی آن را انجام دهند. به عبارتی دیگر این طراحان، با توجه به مهارت و تجربه خود بهترین طراحی را برای جلد کتاب در نظر می‌گیرند.

طراحان ماهر از جدیدترین و پیشرفته‌ترین نرم‌افزار‌ها برای طراحی قالب جلد کتاب بهره می‌برند. مسلماً دستمزد گرافیست‌های ماهر و حرفه‌ای از سایر گرافیست‌ها بسیار بیشتر است. با مشاهده نمونه کار طراحی جلد کتاب هر گرافیست می‌توان به میزان حرفه‌ای بودن آن پی برد.

هزینه طراحی جلد با توجه به نوع نرم‌افزار مورد استفاده

مورد دیگری که در قیمت طراحی جلد تعین‌کننده است، استفاده از نرم‌افزار‌های متنوع و پیشرفته می‌باشد. این موضوع مهم است که گرافیست برای طراحی جلد از چه نرم‌افزار‌هایی استفاده می‌کند. طراحی‌هایی که با نرم‌افزار‌های ساده‌ای همچون word انجام می‌شوند، بسیار ساده هستند. درنتیجه هزینه آن‌ها نیز کم است.

در عوض طراحی‌هایی که با نرم‌افزار‌های حرفه‌ای همچون Adobe indesign، Quarkxpress، Adobe Spark، Affinity publisher صورت می‌گیرند، قیمت بالاتری دارند. زیرا طراحی‌های انجام شده با این نرم‌افزار‌ها بسیار حرفه‌ای‌تر و جذاب‌تر هستند. تنها گرافیست‌های ماهر و حرفه‌ای می‌توانند از نرم‌افزار‌های پیشرفته و متنوع طراحی جلد و صفحه‌آرایی کتاب بهره ببرند.

نقش قطع کتاب در هزینه طراحی جلد

یکی از مسائل مهم دیگری که در قیمت طراحی جلد نقش دارد، قطع کتاب است. به طول و عرض کتاب و به طور کلی به سایز کتاب، قطع می‌گویند. هر چه قطع کتاب بزرگتر باشد، هزینه طراحی جلد آن نیز بیشتر می‌شود. زیرا گرافیست باید برای طراحی بخش‌های مختلف آن وقت بگذارد. کتاب‌هایی که قطع بزرگتری دارند، به طراحی بزرگتر و باکیفیت‌تری نیاز خواهند داشت.

به همین دلیل است که طراحی اینگونه کتاب‌ها وقت و انرژی بیشتری صرف خواهد کرد. قطع وزیری از متداول‌ترین انواع قطع‌هایی است که برای چاپ اکثر کتاب‌ها از آن استفاده می‌کنند. البته این نوع قطع خود دارای سایز‌های مختلفی نیز می‌باشد.

هزینه تصویرسازی روی جلد کتاب

یکی از مهم‌ترین المان‌های تعین‌کننده قیمت طراحی جلد، تصویر روی جلد کتاب است. گاهی تصویر استفاده شده در طراحی می‌تواند یک عکس خام و بسیار ساده و ابتدایی باشد. اما گاهی ممکن است طراح از تصاویر خلاقانه و ادیت شده برای طراحی جلد استفاده کند. این تصاویر به کمک نرم‌افزار‌های مختلفی همچون نرم‌افزار فتوشاپ ساخته خواهند شد.

ادیت و یا ساخت تصاویر طراحی به زمان، مهارت و خلاقیت زیادی نیاز دارد و هر گرافیستی قادر به انجام آن نیست. در نتیجه به کار بردن این تصاویر در طراحی به هزینه زیادی نیاز دارد. اصولاً تصویرسازی یکی از دلایل اصلی بالا رفتن هزینه طراحی جلد است. اما با این حال نمی‌توان از تأثیر این المان در تأثیرگذاری طراحی جلد چشم پوشی کرد.

قیمت طراحی یونیفرم برای کتاب های چندجلدی

قیمت طراحی جلد کتاب اگر به صورت یونیفرم یا قالب کلی صورت گیرد، بسیار گرانتر از طراحی جلدهای ساده کتاب خواهد بود. طراحی یونیفرم برای کتاب های یک مجموعه خاص انجام می شوند. کتاب های چندجلدی جزء این مجموعه ها هستند. فرض کنید یک کتاب قرار است در 5 جلد به چاپ برسد.

مسلما باید یک نوع قالب یا یونیفرم یکسان و مشخص برای همه جلدها طراحی شود. زیرا تنها در این صورت است که مخاطب می تواند تشخیص دهد که این کتاب ها به صورت مجموعه ای و چند جلدی هستند. اگر طراحی یونیفرم کتاب های چندجلدی به صورت حرفه یا انجام شود، قیمت آن بسیار بیشتر خواهد بود. البته سایر المان های طراحی نیز در قیمت طراحی جلد کتاب های مجموعه ای موثراند.

تعداد دفعات ویرایش طرح جلد

تعداد دفعات ادیت در قیمت طراحی جلد مؤثر هستند. هر کارفرما تنها به دفعات درج شده در قرارداد حق درخواست ادیت طرح را دارد. یعنی کارفرما نمی‌تواند به دلخواه خود درخواست دهد که گرافیست بار‌ها و بار‌ها یک طرح را ادیت و بازسازی نماید.

اگر کارفرما بخواهد تعداد ادیت‌ها و ویرایش‌های پروژه بالاتر رود، مسلماً هزینه طراحی نیز بیشتر خواهد شد. زیرا گرافیست وقت و انرژی زیادی را صرف ادیت کردن طراحی جلد کتاب می‌کند. بنابراین با توجه به تعداد دفعات ادیت، این هزینه ممکن است بالاتر رود. اگر طراحی جلد مطابق نیاز و درخواست کارفرما صورت گیرد، تعداد دفعات ادیت کمتر می‌شود. در نتیجه نیازی به هزینه اضافی نخواهد بود.

هزینه طراحی جلد کتاب پارچه‌ای

یکی از انواع جلد‌های کتاب که جزء انواع منحصر بفرد سات، جلد پارچه‌ای می‌باشد. جلد‌های پارچه‌ای نیز همانند سایر جلد‌ها به طراحی نیاز دارند. قیمت طراحی جلد پارچه‌ای نسبت به انواع دیگر مقداری ارزان‌تر است. زیرا برای جلد‌های پارچه‌ای اصولاً تنها از نقش‌ها و طرح‌های ساده استفاده می‌کنند. به دلیل خاصیتی که پارچه دارد، نمی‌توان تصاویر مختلفی را روی آن چاپ کرد. البته برخی از پارچه‌ها امکان چاپ تصاویر را دارند. اما این نوع پارچه‌ها بسیار کمتر برای جلد استفاده می‌شوند. هزینه این نوع طراحی را نهایتاً می‌توان تا 6 میلیون تومان در نظر گرفت.

قیمت طراحی جلد کتاب چرمی

قیمت طراحی جلد چرمی نیز همانند جلد پارچه‌ای بسیار مناسب است. در برخی از کتاب‌ها، از جنس چرم برای ساختن جلد استفاده می‌کنند. جنس چرم مانند جنس کاغذ نمی‌تواند پذیرای طرح‌ها و تصاویر مختلف باشد. به همین دلیل برای جلد‌های چرمی معمولاً طرح‌های بسیار ساده به کار می‌برند. درنتیجه هزینه طراحی جلد چرمی کتاب بسیار ارزان‌تر است.

جلد‌های چرمی بیشتر برای سالنامه‌ها و دفتر‌های اداری و قانونی مناسب هستند. به همین دلیل توصیه می‌کنیم برای کتاب‌های خود از جلد‌های کاغذی و مقوایی که ظرفیت چاپ بیشتری دارند، بهره ببرید. طراحی حرفه یا این نوع جلد3 تا 7 میلیون تومان هزینه خواهد داشت.

تعرفه طراحی جلد کتاب شومیز

یکی از پرکاربردترین انواع جلد‌های استفاده شده برای انواع کتاب‌ها، جلد شومیز یا جلد نرم است. قیمت طراحی جلد شومیز بسیار ارزان‌تر از انواع جلد‌های سخت است. زیرا انجام طراحی و چاپ بر روی این جلد‌ها بسیار آسان‌تر و مقرون به صرفه‌تر می‌باشد. جلد‌های شومیز را از کاغذ‌های ضخیمی می‌سازند که با چسب صفحات را در کنار هم نگه می‌دارند. امروزه بیشتر کتاب‌ها دارای جلد شومیز هستند.

به همین دلیل طراحان به خوبی می‌دانند که چه نوع طراحی مناسب این نوع جلد است. طراحی جلد شومیز باید به گونه‌ای باشد که بتوان به راحتی آن را بر روی جلد نرم چاپ کرد. خوشبختانه جلد نرم چاپ‌پذیری بالایی دارد. قیمت طراحی جلد شومیز به صورت میانگین 3.5 تومان می‌باشد.

هزینه طراحی جلد کتاب گالینگور

قیمت طراحی جلد گالینگور به مراتب بیشتر از انواع دیگر جلد‌ها است. جلد‌های گالینگور که به جلد‌های سخت معروف هستند، در نقطه مقابل جلد نرم قرار دارند. می‌توان از انواع المان‌های طراحی از نوشته‌ها گرفته تا تصویرسازی‌های متعدد در این جلد بهره برد. درنتیجه قیمت طراحی جلد گالینگور از بقیه انواع جلد‌ها مقداری بیشتر است.

البته نوع طراحی نیز در قیمت آن تأثیرگذار است. بنابراین صرفاً نمی‌توانیم بگوییم که تمامی طراحی‌های مربوط به جلد سخت گران قیمت هستند. کیفیت چاپ بر روی این جلد‌ها بسیار بالاست. زیرا برای تولید جلد گالینگور از مقوای با گرماژ بالا بهره می‌برند. طراحی حرفه‌ای جلد گالینگور میانگین 3 الی 5 میلیون تومان هزینه دارد.

قیمت طراحی جلد استاندارد

قیمت طراحی جلد استاندارد، همان قیمت پایه برای طراحی جلدهاست. در واقع این هزینه برای طراحی‌های بسیار ساده و ابتدایی دریافت می‌شود. این قیمت طبق تعرفه 1403 حدود 9 میلیون تومان است، البته در استودیو آرنگ با قیمت متفاوتی طراحی می‌گردد که باید با کارشناسان ما صحبت کنید. در این نوع طراحی، المان‌های مختلف با اصول خاصی ترکیب‌بندی می‌شوند. استفاده از تصاویر ساده، عناصر گرافیکی و نمایه‌های مختلف در طراحی استاندارد رایج است.

برای انجام این نوع طراحی نیازی به استفاده از نرم‌افزار‌های پیشرفته گرافیک نیست. زیرا تمامی بخش‌های طراحی در ساده‌ترین و ابتدایی‌ترین حالت ممکن قرار دارند. طراحی استاندارد بیشتر برای کتب آموزشی در مقاطع دانشگاهی کاربرد دارد.

قیمت تایپوگرافی حرفه‌ای برای جلد کتاب

نحوه تایپوگرافی یکی از مهم‌ترین المان‌ها در تعیین قیمت طراحی جلد است. بسیار مهم است که متن روی جلد کتاب چه مفهوم و محتوایی داشته باشد. یا اصلاً چه متنی و چه اطلاعاتی بر روی جلد کتاب درج شود. علاوه بر تمامی این مسائل، نوع فونت، فاصله بین کلمات، رنگ نوشته، اندازه فونت، فضای خالی اطراف متن و… بسیار مهم است.

روی یک جلد کتاب ممکن است متن زیادی را درج کنند. اما همان متن باید به گونه‌ای تایپوگرافی شود که طرح جلد را جذاب‌تر کند. هر چه تایپوگرافی جلد حرفه‌ای‌تر و جذاب‌تر باشد، قیمت طراحی جلد نیز بالاتر می‌رود. زیرا تایپوگرافی خود بخش مهمی از طراحی را دربرمی گیرد.

تعرفه فتومونتاژ حرفه‌ای در طراحی جلد

ترکیب تصاویر مختلف با هم و اضافه کردن چندین المان دیگر به آن می‌تواند یک تصویر عالی و فوق‌العاده برای جلد کتاب بسازد. قیمت طراحی جلد کتاب در صورت استفاده از فتومونتاژ بیشتر خواهد شد. یعنی اگر طراح‌زا فتومونتاژ برای تصویرسازی استفاده کند، مسلماً به قیمت طراحی افزوده می‌شود.

البته فتومونتاژ بسیار کار خلاقانه‌ای جهت بالا بردن کیفیت طراحی است. همچنین قیمت آن نسبت به سایر روش‌های تصویرسازی بسیار ارزان می‌باشد. اگر می‌خواهید با قیمت بسیار مناسبی، تصویر زیبا و مفهومی را روی جلد کتاب قرار دهید، فتومونتاژ روش خوبی است. با برنامه فتوشاپ می‌توان به راحتی فتومونتاژ را انجام داد.

هزینه تلفیقی از تایپوگرافی و فتومونتاژ حرفه‌ای

ترکیب تایپوگرافی در کنار فتومونتاژ برای طراحی جلد، ترکیبی بی‌نظیر است. قیمت طراحی جلد‌هایی که دارای تایپوگرافی و فتومونتاژ هستند، مقداری بالا می‌باشد. اما در عوض می‌توان این نوع طراحی را یک طراحی حرفه‌ای و موفق دانست. زیرا متن زیبا در کنار تصویر مفهومی می‌تواند تأثیر جادویی بر مخاطب داشته باشد.

تایپوگرافی را هم در عنوان کتاب و هم در توضیحات مربوط به آن رعایت کرد. خلاقیت، مهم‌ترین المان در تایپوگرافی و فتومونتاژ است. بدون خلاقیت این دو روش هیچ معنایی نخواهند داشت. درنتیجه بهتر است این تلفیق توسط یک گرافیست حرفه‌ای و با تجربه صورت گیرد.

قیمت تصویرسازی با هنر‌های تجسمی جهت طراحی جلد

قیمت طراحی جلد کتاب با وجود تصویرسازی با هنر‌های تجسمی می‌تواند بسیار بالا رود. اما در عوض ارزش این نوع طراحی وصف نشدنی است. تصویرسازی یکی از زیرشاخه‌های هنر‌های تجسمی می‌باشد.

در این روش از هیچگونه تصاویر تکراری استفاده نخواهد شد. بلکه تصویر کاملاً توسط گرافیست طراحی و ابداع می‌شود. تصویرسازی باید هماهنگ با محتوا و موضوع کتاب صورت گیرد. یعنی تصویر با متن همخوانی داشته باشد. در طراحی‌هایی که با تصویرسازی همراه هستند، خلاقیت و نوآوری موج می‌زند. همچنین این نوع طراحی در جلب نظر مخاطبان بسیار موفق عمل می‌کند. زیرا مخاطبان برای اولین بار است که همچین تصاویری را مشاهده می‌کنند.

هزینه عکاسی و فتوگرافی برای طراحی جلد

قیمت طراحی جلد در صورت انجام فتوگرافی برای آن بیشتر از طراحی‌های استاندارد و معمولی است. یکی از بهترین روش‌ها برای استفاده از تصاویر بر روی جلد کتاب انجام عکسبرداری می‌باشد. چه چیزی از این بهتر که از یک عکس خلاقانه برای جلد کتابتان استفاده کنید؟ با این کار می‌توانید تصاویر و المان‌های واقعی را شخصی‌سازی کرده و از آن جهت رساندن مفهوم کتابتان بهره ببرید.

البته استفاده از عکس خام برای جلد کتاب توصیه نمی‌شود. بهتر است این عکس مقداری ادیت شده و فتومونتاژ شود. این گونه زیبایی طراحی جلد چندین برابر خواهد شد. قیمت طراحی جلد کتاب با فتوگرافی بستگی به نوع سوژه، کیفیت عکسبرداری و مهارت عکاس دارد.

طراحی جلد کتاب ارزان قیمت

افرادی به دنبال قیمت طراحی جلد کم و ارزان هستند که صرفاً می‌خواهند کتاب آن‌ها چاپ شود. بنابراین برایشان مهم نیست که طراحی جلد کتاب تا چه حد جذاب بوده و جلب توجه کند. طراحی استاندارد با قیمت پایه 2.5 میلیون تومان بهترین انتخاب برای جلد‌های ساده است. زیرا این نوع طراحی ارزان بوده و هزینه زیادی در بر ندارد. عنوان کتاب به صورت ساده تایپ شده و گا‌هاً از عکس‌های ساده و خام برای جلد کتاب استفاده می‌شود. البته تمامی عناصر موجود در این طراحی با هم هماهنگ هستند. بنابراین قیمت کم به معنی طراحی غیراستاندارد و غیراصولی نیست.

نمونه طراحی جلد کتاب با عنوان امام حسین در قلبها و افکار

بهترین طراحی جلد کتاب را از استودیو آرنگ بخواهید!

اگر به دنبال مناسب‌ترین قیمت طراحی جلد کتاب و قالب صفحه‌آرایی هستید، استودیو آرنگ را فراموش نکنید. مجموعه آرنگ با سال‌ها تجربه در زمینه طراحی جلد و صفحه‌آرایی کتاب، بهترین و متخصص‌ترین طراحان این حوزه را در اختیار دارد. بنابراین مهم نیست چه نوع طراحی را می‌خواهید، زیرا در هر صورت گرافیست‌های آرنگ می‌توانند بهترین طراحی را برای کتاب شما انجام دهند. آموزش صفحه‌آرایی و طراحی صفر تا صد قالب جلد کتاب از دیگر خدمات استودیو آرنگ است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت طراحی جلد کتاب و سایر خدمات این مجموعه می‌توانید با کارشناسان در ارتباط باشید.

جمع‌بندی

در این مطلب از آرنگ به معرفی کامل قیمت طراحی جلد کتاب و عوامل مؤثر بر آن پرداختیم. همچنین تعرفه طراحی جلد کتاب سال ۱۴۰۳ را معرفی کردیم. هزینه طراحی جلد بستگی به سطح حرفه‌ای بودن طراحی و نوع المان‌های به کار رفته در آن دارد. در این میان، تخصص و مهارت گرافیست نیز مهم است.

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره پنج ستاره

میانگین رتبه 0 از ۵. تعداد امتیازات 0

اولین کسی باشید که رای میدهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.