استفاده شما از وب سایت “آتلیه صفحه آرایی آرنگ” به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می‌باشد. در ادامه محتویات این صفحه منظور از “سایت آتلیه صفحه آرایی آرنگ”، به آدرس اینترنتی arangweb.com می‌باشد.
محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای “آتلیه صفحه آرایی آرنگ” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره‌ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند. همچنین “آتلیه صفحه آرایی آرنگ” بعد از هر بار به روزرسانی خبری مبنی بر تغییرات در این صفحه را در قسمت اخبار منتشر خواهد کرد.
لطفاً موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید.

ثبت و پردازش سفارش

مشتریان می‌توانند سفارش خود را از طریق سامانه ثبت سفارش، تلفنی، ایمیل و شبکه‌های اجتماعی که در صفحه تماس با ما مشخص شده است ارسال نمایید.

نرم افزار اجرای پروژه و نوع خروجی

خدمات آتلیه صفحه آرایی آرنگ عمدتا در نرم افزار ایندیزاین adobe Indesign انجام می‌گیرد که نرم افزاری کاملا تخصصی و محبوب در حوزه صفحه آرایی و نشر بشمار می‌رود. البته با توجه به نیاز پروژه‌های مختلف در کنار نرم افزار ایندیزاین از نرم افزارهای adobe Photoshop و adobe Illustrator بهره گرفته می‌شود.
خروجی کار معمولا بصورت PDF در اختیار مشتری قرار می‌گیرد که دارای مناسب‌ترین کیفیت برای چاپ و موارد دیگر است. البته با توجه به نوع پروژه و یا درخواست مشتری ارائه خروجی‌های دیگر نیز امکان پذیر است. (لازم بذکر است امکان ارائه خروجی word از نرم افزار ایندیزاین وجود ندارد)

زمان بندی‌ها و تحویل سفارش

زمان شروع و انجام پروژه از زمان واریز پیش پرداخت در نظر گرفته می‌شود.
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش و آماده‌سازی می‌‏شوند.
زمانبندی تحویل پروژه با توجه به امکانات و برنامه ریزی آتلیه صفحه آرایی آرنگ تعیین می‌شود؛ همچنین مشتریان محترم می‌توانند زمان بندی مورد نظر خود را اعلام نمایند تا در صورت امکان طبق زمان بندی اعلام شده، پروژه اجرا و تحویل داده شود.
فورس ماژور: انجام سفارش در حداکثر ۳ الی ۴ روز کاری جزو پروژه‌های فورس ماژور محسوب شده و با توجه به حجم و نوع سفارش هزینه آن بین ۳۰% تا ۷۰% افزایش می‌یابد که در پیش فاکتور قید می‌شود.

پرداخت‌ها و امور مالی

پرداخت‌ها در آتلیه صفحه آرایی آرنگ در سه مرحله‌ی پیش پرداخت (پیش فاکتور) 20 درصد، تحویل اولیه کار 70 درصد، تحویل نهایی و تایید کارفرما و تسویه حساب (10 درصد) انجام میگیرد.
با توجه به تنوع و متغیر بودن تعداد صفحات در شروع و اتمام پروژه مبلغ پیش فاکتور بصورت تخمینی تعیین شده و امکان کاهش و افزایش هزینه در فاکتور نهایی وجود دارد.
کاربر می‌تواند پرداخت‌های خود را از طریق درگاه اینترنتی بصورت مستقیم، یا از طریق کارت به کارت انجام دهد.
دریافت فایل لایه باز (سورس) مشروط به پرداخت ۴۰%‌ از هزینه فاکتور پروژه می‌باشد.

لغو پروژه

کاربر موظف است در صورت نیاز به لغو پروژه حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت پس از واریز وجه پیش پرداخت، مراتب را از طریق ایمیل یا تماس به آتلیه صفحه آرایی آرنگ اطلاع دهد. در صورت گذشت این زمان و شروع آماده‌سازی و انجام پروژه خسارت ناشی از این امر، با توجه به میزان پیشرفت پروژه و صلاحدید آتلیه صفحه آرایی آرنگ تعیین و از کاربر دریافت می‌شود.
پس از طراحی تعدادی از صفحات کتاب، برای اخذ تاییدیه فونت و حاشیه کتاب به استحضار نویسنده میرسد و پس از تایید، ادامه کار انجام می گردد. پس از تایید امکان تغییر حاشیه و فونت مقدور نمی باشد و در صورت لزوم مشمول ۳۰ درصد هزینه اضافی خواهد شد.

حقوق و مسئولیت‌های مشتریان و آتلیه صفحه آرایی آرنگ

 • خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی‌تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس‌ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات “آتلیه صفحه آرایی آرنگ” برای وب سایت‌ها و وبلاگ‌های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.
 • اطلاعات موجود در “آتلیه صفحه آرایی آرنگ” از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت‌های سازنده محصولات جمع آوری و در وب سایت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، محصولات و سرویس‌های موجود یا ارائه شده در “آتلیه صفحه آرایی آرنگ” در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد. “آتلیه صفحه آرایی آرنگ” مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه شده بر عهده نداشته و به طور مداوم اطلاعات و محتویات وب سایت را به روز خواهد کرد.
 • کاربران می‌بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
 • شما به آتلیه صفحه آرایی آرنگ اطمینان می‌دهید که از این وب سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از “آتلیه صفحه آرایی آرنگ” می‌باشد استفاده نخواهید کرد. شما از “آتلیه صفحه آرایی آرنگ” به گونه‌ای که باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود استفاده نخواهید کرد. همچنین شما مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی‌هایی که عمداً به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده‌اند نیستید.“آتلیه صفحه آرایی آرنگ” ممکن است دارای لینک‌هایی به وب سایت‌های دیگر باشد. ممکن است این وب سایت‌ها تحت کنترل آتلیه صفحه آرایی آرنگ نباشند و آتلیه صفحه آرایی آرنگ هیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات این وب سایتها از جمله لینک‌های قرار گرفته در این وب سایت‌ها ندارد. “آتلیه صفحه آرایی آرنگ” این لینک‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده و وجود هر یک از این لینک‌ها به معنای تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان سایر وب سایت‌ها نمی‌باشد. وب سایت‌هایی که در صفحات “آتلیه صفحه آرایی آرنگ” لینک می‌شوند ممکن است توسط افرادی خارج از آتلیه صفحه آرایی آرنگ اداره شده، لذا “آتلیه صفحه آرایی آرنگ” نمی‌تواند در مورد آنها ضمانتی داشته باشد. شما توافق می‌کنید مسئولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده به رایانه تان را از طریق ویروس یا فایل‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده‌ها و فایل‌های متعلق به وب سایت‌های لینک شده در “آتلیه صفحه آرایی آرنگ” باشد، خود برعهده خواهید داشت.
 • “آتلیه صفحه آرایی آرنگ” هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک‌های مرده نمی‌پذیرد. سرویس‌های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می‌شوند و “آتلیه صفحه آرایی آرنگ” تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می‌تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.7
 • آتلیه صفحه آرایی آرنگ” اطمینان، سهولت، دقت اطلاعات، نرم افزارها، محصولات، سرویس‌ها و گرافیک موجود را تضمین نکرده و آنها را بدون هر گونه قید یا تضمینی «آنگونه که هست» ارائه می‌کند. “آتلیه صفحه آرایی آرنگ” تحت هیچ شرایطی خسارت‌های احتمالی ممکن را که به هر دلیل به خاطر از دست دادن دسترسی یا اطلاعات در پی استفاده از “آتلیه صفحه آرایی آرنگ” یا از تاخیر یا ناتوانی در استفاده از وب سایت یا سرویس‌های آن حاصل شود نمی‌پذیرد.
 • این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر گشته و به معنای توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از “آتلیه صفحه آرایی آرنگ” خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می‌شود.
 • آتلیه صفحه آرایی آرنگ” الزامی به دیدبانی و کنترل سرویس‌های جمعی ندارد. با این وجود “آتلیه صفحه آرایی آرنگ” این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که محتویات ارسال شده در سرویس‌های جمعی را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را پیگیری و در صورت نیاز و توان حذف کند.
 • ممکن است ما سرویس‌های خود را به هر دلیلی در زمان‌های مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر داده و حق تغییر شرایط این سرویس‌ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از سرویس‌های “آتلیه صفحه آرایی آرنگ” هر از گاهی به روز خواهد شد. در این صورت تاریخ درج شده در بالای این صفحه نشان دهنده آخرین زمان به روز رسانی خواهد بود. شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از وب سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می‌باشد. در صورتی که شرایط استفاده از سرویس‌ها شامل تغییرات عمده شود خبر آن در صفحه اولیه سایت اعلام خواهد شد.
 • هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در “آتلیه صفحه آرایی آرنگ” ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای “آتلیه صفحه آرایی آرنگ” محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب‌های کاربری جعلی یا تکراری نماید.
 • حساب کاربری هر شخص حقیقی یا حقوقی در طرح “هدف” (همکاری در فروش) بعد از فعال شدن طبق روش‌های اعلامی (بعد از اولین خرید یا توسط کارشناسان فروشگاه) ، به مدت ۲۵۰ روز فعال خواهد بود. این زمان بعد از انجام هر خرید توسط صاحب حساب کاربری یا دریافت پورسانت آنی، مجدد به ۲۵۰ روز بر میگردد.

تعهدات فروشنده و خریدار خدمات و محصولات الکترونیکی

فروشنده خدمات= آتلیه صفحه آرایی آرنگ به آدرس اینترنتی arangweb.com
خریدار یا مشتری = شخص حقیقی یا حقوقی ارسال کننده فرم سفارش خرید
١ – فروشنده متعهد می‌گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.
٢ – فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.
٣ – فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی کشور، آتلیه صفحه آرایی آرنگ مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.
٤ – فروشنده موظف است پس از دریافت فرم و تائید سفارش در کوتاه‌ترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده و در بسته بندی مناسب به دست خریدار برساند. در صورت ارسال سفارش توسط پست، هرگونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل جنس به پست، در طی عملیات پستی به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران است.
٥ – در صورتی که کالا با بسته بندی ظاهری سالم توسط پیک یا پست تحویل داده شد، در صورت معیوب بودن محتوای داخلی کالا، فروشنده موظف است هماهنگی‌های لازم برای رفع عیب یا نقص با صلاحدید خود در کوتاهترین زمان ممکن با خریدار انجام نماید.
٦ – فروشنده می‌تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی‌های بعدی می‌بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.
٧ – خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار فروشنده قرار دهد.
٨ – خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.
٩ – خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف فروشنده و در وضعیت “پرداخت شده”، “در حال بررسی” و “ارسال شد” نمی‌تواند درخواست انصراف سفارش دهد.
خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی‌گیرد.
خریدار موظف است هنگام مراجعه مامور پست یا پیک در محل مشخص شده در فرم سفارش، برای دریافت کالا حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور در محل، ظرف مدت تعیین شده در اعلامیه شرکت پست به واحد پستی محل سکونت خود مراجعه و جهت دریافت کالا اقدام کند. بدیهی است در صورت عدم حضور خریدار در محل اعلام شده به هنگام سفارش و برگشت محصول، مسئولیت و هزینه ارسال مجدد با خریدار خواهد بود.
برای سفارش‌هایی که توسط پیک ارسال می‌گردد (مناطق ۲۲ گانه تهران) ، پیک متعهد به تحویل سفارش “صرفا” در محل درب ورودی اولیه ساختمان به مشتری می‌باشد. لذا خریدارانی که در مجتمع‌های مسکونی یا اداری حضور دارند می‌بایست به درب ورودی ساختمان مراجعه کرده و محصول را تحویل گیرند.
در صورتی که خریدار از قبول کالای ارسال شده توسط شرکت (به وسیله پست یا پیک شرکت) خودداری کند و در صورت مرجوع شدن بسته پستی، به واحد پستی جهت دریافت کالا مراجعه نکند، موظف به پرداخت هزینه ارسال مجدد بوده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم رسیدن محصول به دست خریدار ندارد.
کالای خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) می‌باشد.
خریدار موظف است قبل از خرید، اطلاعات موجود در صفحه “راهنمای خرید” را مطالعه نماید.

سیاست حفظ حریم شخصی کاربران

آتلیه صفحه آرایی آرنگ به اطلاعات مخفی یا خصوصی اشخاصی که از خدمات وب سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت میکند.
آتلیه صفحه آرایی آرنگ متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده شما از وب سایت نماید. در واقع با استفاده از “آتلیه صفحه آرایی آرنگ”، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‌دهید.
جمع آوری اطلاعات شخصی شما
“آتلیه صفحه آرایی آرنگ” اقدام به دریافت اطلاعاتی می‌کند که هنگام ارسال سفارش خرید کالاها، بر مبنای آن بتوان سفارش را در اسرع وقت تحویل دهد. همچنین “آتلیه صفحه آرایی آرنگ” مبادرت به جمع آوری اطلاعات آماری می‌نماید که مربوط به سخت افزار و نرم افزار رایانه شما می‌باشد و به طور خودکار توسط “آتلیه صفحه آرایی آرنگ” ثبت می‌شود. این اطلاعات می‌تواند شامل آدرس IP، نوع مرورگر، نام حوزه اینترنتی و زمان دسترسی به سایت باشد. این اطلاعات توسط “آتلیه صفحه آرایی آرنگ” برای انجام عملیات بهتر، حفظ کیفیت سرویس‌ها و تامین اطلاعات آماری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

استفاده از اطلاعات شخصی شما

“آتلیه صفحه آرایی آرنگ” از اطلاعات شخصی شما برای عملکرد وب سایت و تامین سرویس‌هایی که شما درخواست کرده اید استفاده می‌کند. “آتلیه صفحه آرایی آرنگ” همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها با شما ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر شما را در مورد سرویس‌های جاری یا امکان ارائه سرویس‌های جدید جویا شود.
“آتلیه صفحه آرایی آرنگ” فهرست مشتریان یا اعضای خود را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و امکان دارد گاه به گاه، از طرف شرکای تجاری خود برای اطلاع رسانی در مورد پیشنهاداتی که ممکن است مورد علاقه شما باشد با شما تماس بگیرد. در این حالت، اطلاعات منحصر به فرد شما نظیر نام، تلفن، آدرس، Email و … به اشخاص و طرفین خارجی واگذار نمی‌شود.
“آتلیه صفحه آرایی آرنگ” صفحاتی را که بازدیدکنندگان سایت مشاهده می‌کنند ردیابی می‌کند تا به این ترتیب، تعیین کند چه سرویس‌هایی از بیشترین محبوبیت برخوردار هستند. این اطلاعات در محتویات تبلیغاتی درون سایت یا عملکرد بهتر سرویس‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

استفاده از کوکی ها

“آتلیه صفحه آرایی آرنگ” از Cookie استفاده می‌کند تا به شما برای شخصی‌سازی استفاده از وب سایت و بهبود سرویس‌ها کمک کند. Cookie یک فایل متنی محتوی یک سری داده است که توسط یک صفحه وب بر روی رایانه شما قرار داده می‌شود. از Cookie‌ها برای اجرای برنامه یا ویروسی کردن کامپیوتر نمی‌توان استفاده کرد. Cookie‌ها به طور منحصر به فرد به شما اختصاص داده شده و فقط توسط وب سایتی که Cookie را به شما داده باشد قابل خواندن هستند.
یکی از اهداف اصلی Cookie‌ها فراهم کردن امکانی ویژه برای شما جهت صرفه جویی در وقت است. Cookie موظف است بازدید مجدد شما از صفحه‌ای خاص را به Web Server اطلاع دهد. به عنوان مثال، اگر شما از امکان شخصی‌سازی صفحات “آتلیه صفحه آرایی آرنگ” استفاده کنید یا به عنوان یک عضو در سایت یا سرویس‌های آن ثبت نام نمایید، Cookie می‌تواند به شما کمک کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاصی از شما بدون اینکه لازم باشد هر دفعه آنها را وارد کنید در دسترس باشد. این امر فرآیندهای تکراری ورود اطلاعاتی نظیر شناسه کاربری را ساده می‌کند. وقتی شما به “آتلیه صفحه آرایی آرنگ” برگردید، اطلاعاتی که قبلا وارد کرده اید در دسترس بوده و شما می‌توانید به راحتی از ویژگی‌های شخصی‌سازی شده سرویس‌های وب سایت بهره مند شوید.
شما این توانایی را دارید که Cookie را قبول یا رد کنید. بیشتر مرورگرهای وب به طور خودکار Cookie را می‌پذیرند اما معمولا این امکان وجود دارد که شما با تغییر تنظیمات پیش فرض مرورگر خود از قبول Cookie خودداری کنید. در این صورت، ممکن است قادر نباشید از همه امکانات پویا و قابلیت‌های سرویس‌های “آتلیه صفحه آرایی آرنگ” و سایت‌های دیگر بهره مند شوید. ما پیشنهاد میکنیم به منظور استفاده کامل و جلوگیری از به وجود آمدن ایرادات یا مشکلات آتی که غیر قابل پیش بینی می‌باشند، دریافت Cookie بر روی رایانه و مرورگر خود را غیر فعال نکنید.
در بسیاری از قسمت‌های فروشگاه از تکنولوژی Java استفاده شده که این تکنولوژی به صورت پیش فرض بر روی تمامی مرورگرها فعال می‌باشد. چنانچه به هر دلیل وب سایت ما قادر به برقراری ارتباط با استفاده از این تکنولوژی بر روی رایانه و مروگر شما نباشد، پیغامی مشخص و واضح در بالای وب سایت برای شما نمایش داده می‌شود. در صورتی که هرگونه اختلالی در سرویس دهی به کاربر به دلیل مشکل یا ایراد در این تکنولوژی بر روی مرورگر یا رایانه کاربر به وجود آید، آتلیه صفحه آرایی آرنگ هیچگونه مسئولیتی در این باره قبول نمی‌کند.

ارتباط مستقیم با کاربران

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی arangweb.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال Email از طرف آدرس‌های رسمی و تایید شده در وب سایت، با شما تماس نمی‌گیریم.
“آتلیه صفحه آرایی آرنگ” هیچ گونه وب سایت اینترنتی با آدرسی غیر از arangweb.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و غیره ندارد و هیچگاه با این روش‌ها با شما تماس نمی‌گیرد.
برای تماس با “آتلیه صفحه آرایی آرنگ”، فقط روش‌ها و آدرس‌های ایمیل ذکر شده در بخش ارتباط با ما مجاز می‌باشند. اگر می‌خواهید برای ما پیامی بفرستید فقط به این آدرس‌ها ایمیل ارسال کنید.

چگونه میتوانید سوالات بیشتر خود را بپرسید؟

شما در صورت تمایل در هر زمانی می‌توانید سوالات خود را در مورد سیاست حفظ حریم شخصی خود از ما بپرسید و ما حتما به شما پاسخ خواهیم داد. لطفاً سوالات خود را به یکی از روش‌های ذکر شده در بخش تماس با ما ارسال کنید.
“آتلیه صفحه آرایی آرنگ” از شنیدن هر گونه نظرات شما نسبت به سیاست حفظ حریم شخصی استقبال می‌کند. اگر فکر می‌کنید “آتلیه صفحه آرایی آرنگ” به این سیاست پایبند نبوده است لطفاً از طریق ارسال ایمیل با ما تماس بگیرید. ما نهایت تلاش خود در رفع ابهامات و نواقص یا حل مشکلات را در حد توانمان به کار خواهیم گرفت.
آتلیه صفحه آرایی آرنگ خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران میداند، لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد مشاهده شده را حتما از طریق کانال‌های ارتباطی ذکر شده در صفحه ارتباط با ما، با ما در میان بگذارید.

فهرست