قیمت طراحی مجله (بهمن و اسفند 1403)

قیمت پایه برای طراحی مجله هر صفحه 200 هزار تومان

قیمت پایه برای طراحی یونیرم (قالب) فقط برای شماره اول مجله 2،500،000 تومان

مشورت یا سفارش از طریق تماس یا پیامک به شماره 09122499256 آقای فکرآزاد و یا 09124985170 خانم خواجوی

 واتساپ و تلگرام

 پیشنهاد می‌شود از صفحه نمونه کارهای طراحی مجله هم بازدید داشته باشید

برخی از مشتریان استودیو آرنگ

مراحل ثبت و انجام سفارش

  • تماس با ما: از طریق صفحه تماس با ما، جهت مشاوره و یا سفارش با ما تماس بگیرید. با راهنمایی کارشناسان، مشخصات سفارش شما ثبت می ­شود. (هزینه- زمان انجام سفارش- سبک طراحی- فرمت طراحی)
  • ارسال پیش فاکتور و پرداخت هزینه: پیش فاکتور جهت بررسی و تایید ارسال می­ گردد. پس از تایید و واریز پیش پرداخت (بین 20 تا 50 درصد) و سپس ارسال اطلاعات برای کارشناسان طراحی، کار طراحی رسما آغاز می گردد.
  • ارسال نسخه اولیه فایل طراحی شده جهت تاییدیه برای انجام ادامه کار: 
    • در صورت نیاز به طراحی یونیفرم مجله، طراحی اولیه قالب کلی مجله جهت بررسی و اخذ تاییدیه ارسال می گردد. پس از اعلام تغییرات لازم توسط کارفرما و اعمال آن ها توسط کارشناسان آرنگ، جهت تایید، مجدداً طرح برای کارفرمای محترم ارسال شده و پس از تسویه حساب این مرحله، ادامه کار طراحی صفحات مجله آغاز می گردد.
    • در صورت عدم نیاز به طراحی یونیفرم مجله (برای مجلاتی که شماره اول آن‌ها نیست): چند صفحه از مجله طبق یونیفرم قبلی طراحی و جهت اخذ تاییدیه برای کارفرما ارسال می گردد. درصورت تایید، ادامه کار انجام شده و در نهایت نسخه اولیه برای کارفرما جهت ارسال تغییرات لازم ارسال می گردد. در این مرحله بخش دیگری از مبلغ طبق پیش فاکتور می تواند تسویه حساب گردد.
  • بررسی مجدد و ارسال فایل: درصورت نیاز به تغییرات طرح، ویرایش‌های لازم انجام و تقدیم می گردد و پس از آن تسویه حساب نهایی انجام خواهد شد.

هزینه صفحه آرایی تابع عوامل گوناگونی می باشد. از قبیل اینکه آیا الگوی صفحات از پیش طراحی شده است یا خیر؟ و اینکه چه تعداد الگو برای این مجله نیاز است، به طور مثال الگوی مقالات ممکن است متفاوت از الگوی اخبار باشد.

همچنین تعداد صفحات موجود در نشریه نیز از دیگر فاکتورهای تاثیر گذار بر قیمت صفحه آرایی می باشد. بدیهی است که با بالا رفتن تعداد صفحات نشریه، قیمت هر صفحه طراحی کاهش می یابد.

همچنین میزان اصلاحات ( چه ویرایشی چه گرافیکی) بعد از طراحی نیز ممکن است بر قیمت تاثیر گذار باشد. (برای دانلود قالب آماده صفحه بندی مجله در ایندیزاین کلیک کنید)

فاکتور بعدی زمان مورد نیاز جهت آماده سازی نشریه می باشد. در صورت عجله داشتن کارفرما برای آماده سازی زودهنگام نشریه، بدیهی است که قیمت تمام شده نسبت به زمان نرمال بالاتر خواهد بود.

دیگر فاکتور تاثیر گذار نیز تعداد نمودارها، جداول و عکسهای موجود در هر صفحه می باشد که می تواند تاثیر گذار باشد. همچنین در برخی حالا زبان مقاله نیز متفاوت می باشد.

گروه آرنگ سعی بر آن دارد که همیشه با در نظر گرفتن همه حالا بهترین و مقرون به صرفه ترین تعرفه را به کارفرمایان خود پیشنهاد دهد. با توجه به تخصصی بودن خدمات صفحه آرایی آرنگ، بالطبع هزینه ها نسبت به دیگر شرکت ها کاهش قابل توجهی داشته، ضمن این که تخفیف ها و دیگر خدمات به صورت رایگان انجام خواهد شد (از قبیل ویراستیاری جزئی).

قابل ذکر است که هزینه های فوق شامل قیمت طراحی جلد مجله نمی‌شود. (مطالعه مقاله قیمت طراحی جلد کتاب نیز راهنما خواهد بود)

جهت استعلام قیمت  خدمات صفحه آرایی نشریه با ما تماس بگیرید، همچنین فرم استعلامی نیز جهت تسهیل فرآیند استعلام آماده کرده ایم.

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره پنج ستاره

میانگین رتبه 4.4 از ۵. تعداد امتیازات 8

اولین کسی باشید که رای میدهد