آتلیه تخصصی صفحه آرایی آرنگ، سابقه ای درخشان در صفحه آرایی و طراحی کتاب کودک با بالاترین کیفیت دارد. این گروه مجرب، با اتکا به طراحان متخصص خود بالاترین کیفیت و جذابترین صفحات را برای شما طراحی کرده و آماده چاپ می کند. صفحه آرایی دو زبانه، صفحه آرایی برای کودکان خاص، کتابهای ویژه و … تخصص ماست.

قابل ذکر است که صفحه آرایی کتاب کودک بسیار حائز اهمیت بوده و نکات مهمی در نحوه طراحی آن وجود دارد که در اصول صفحه آرایی کتاب کودک کامل توضیح داده ایم. اهمیت اصولی از قبیل سادگی و فضاهای سفید در صفحه آرایی کتاب کودک انکارناپذیر است. همچنین لازم است که صفحات مقابل هم به مثابه یک تابلو با هم طراحی گردند و یا به یکدیگر مرتبط گردند.

طراح صفحه آرایی کتاب کودک علاوه بر تسلط کامل بر اصول گرافیک، می بایست با مسائل روانشناختی کودکان نیز آشنایی کاملی داشته باشد. همچنین در نظر گرفتن اصولی چون پرهیز از تبلیغ خشونت، استفاده از رنگهای جذاب برای کودکان، تاکید بر هویت ایرانی و پرورش روحیه ملی گرایانه کودکان، تاکید بر اهمیت خانواده و غیره در صفحه آرایی کتاب کودک بسیار حیاتی می باشد.

آرنگ و صفحه آرایی کتاب کودک

همچنین استودیو صفحه آرایی آرنگ با هدف کمک به تکامل کودکان کشورمان و فراهم آوردن فرصتی برای رشد کودکان عزیزمان آمادگی خود را جهت همکاری رایگان با موسسات خیریه و غیرانتفاعی که بدون رویکرد مالی اقدام به طراحی کتابهای کودک می کنند، اعلام می دارد.

برای آگاهی از تعرفه ها می توانید از طریق فرم استعلام با ما در ارتباط باشید تا با شما در اسرع وقت تماس بگیریم. همچنین می توانید جهت هرگونه مشورت با ما تماس بگیرید.

یکی از نمونه کارهای طراحی شده توسط استودیو آرنگ:

صفحه آرایی کتاب کودک آرنگ

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره پنج ستاره

میانگین رتبه 3 از ۵. تعداد امتیازات 2

اولین کسی باشید که رای میدهد

دسته‌ها:
صفحه آراییصفحه آرایی کتاب کودک

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.