در طراحی این گزارش عملکرد که به سفارش بخشدار محترم شهرستان کهریزک آماده سازی شد از رنگ های نارنجی و آبی نفتی برای صفحات استفاده شده است. استفاده از نقشه شهرستان به صورت وکتور جهت نشان دادن آمارهای مختلف، استفاده از المان های مختلف بصری برای طراحی اینفوگرافی از دیگر مواردی بوده که در این طراحی استفاده شده است.

در سرمقاله این گزارش میخوانیم:

برگزاری انتخابات در سراسر کشور از جمله در استان تهران به سبب ویژگی پایتخت بودن اهمیت فزاینده‌ای داشته است. در این میان شهرستان ری و بخش کهریزک نیز همواره با حضور فعال در عرصه برگزاری انتخابات مختلف سرآمد بوده و برگزاری مطلوب و منطبق با قانون را مدنظر قرار داده‌اند؛ بر این مبنا در نوشتار پیش رو شناسنامه انتخاباتی بخش کهریزک با محوریت بررسی وضعیت برگزاری انتخابات در ادوار مختلف انقلاب اسلامی مورد بررسی قرار می‌گیرد تا چراغ راهی برای انتخابات پیش رو و دستاورد مهم برای بهره‌برداری مدیران و مسئولان شهرستان و بخش کهریزک قرار گیرد.

طراحی قالب و گرافیک داخلی این گزارش به علاوه صفحه آرایی آن توسط خانم حمیده خواجوی راد از استودیو صفحه آرایی آرنگ انجام شده است.

نمونه کار گزارش عملکرد شناسنامه انتخاباتی بخش کهریزک نمونه کار گزارش عملکرد شناسنامه انتخاباتی بخش کهریزک نمونه کار گزارش عملکرد شناسنامه انتخاباتی بخش کهریزک نمونه کار گزارش عملکرد شناسنامه انتخاباتی بخش کهریزک نمونه کار گزارش عملکرد شناسنامه انتخاباتی بخش کهریزک نمونه کار گزارش عملکرد شناسنامه انتخاباتی بخش کهریزک نمونه کار گزارش عملکرد شناسنامه انتخاباتی بخش کهریزک

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره پنج ستاره

میانگین رتبه 1 از ۵. تعداد امتیازات 1

اولین کسی باشید که رای میدهد

برچسب‌ها:
دسته‌ها: نمونه کارها

مقالات مرتبط

2 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.