نمونه کار مجله با عنوان “یک فروشنده حرفه ای باش” را مشاهده می فرمایید که توسط آقای مرتضی سلطانی و تحت نظارت استاد علیرضا کیمیایی عضو هیئت علمی دانشگاه علامه محدث نوری تولید محتوا شده است.

در طراحی این مجله  از خصوص شکسته در صفحات به خوبی برای جلوه بیشتر استفاده شده است. عکسهای با کیفیت نیز زیبایی خاصی به طرح این مجله داده اند. استفاده از رنگ آبی کم رنگ و نارنجی نیز در صفحات و فونتها یک هارمونی منظمی ایجاد نموده است.

در زیر بخشی از مقدمه این ویژه نامه را ملاحظه می فرمایید:

در یک محیط کار ایده‌آل، بایـــــد توجه ویژه‌ای به آموزش و توسعه شود. در دورانی که تغییرات، شتاب سرسام‌آوری به خود گرفته‌اند، لازم است که سازمان‌ها این تغییرات را با آغوش باز بپذیرند و بر همین اساس کارمندان خود را آموزش دهند. برای مثال، تکنولوژی چنان سریع در حال تکامل است که چیزهایی که ۱۰ سال گذشته مورد استفاده‌ی سازمان‌ها قرار می‌گرفت، اکنون نخ‌نما و بی‌استفاده شده است (مثل فلاپـــــــی‌دیسک‌ها، مودم‌های دیال‌آپ و غیره)

انعطاف‌پـــــذیری با تغییرات در این دوران بسیار ضروری است زیرا کسانی که خودشان را با تغییرات وفق ندهند، جایگزین خواهند شد. در نتیجه لازم است که هم اشخاص و هم سازمان‌ها خود را با شرایط تطبیق‌ دهند.

طراحی یونیفرم و قالب این مجله به همراه صفحه آرایی آن توسط خانم حمیده خواجوی راد از استودیو صفحه آرایی آرنگ انجام شده است.

در زیر صفحات طراحی شده این نشریه را مشاهده بفرمایید:

نمونه کار طراحی مجله، بروشور یا کاتالوگ ویژه نامه آموزش فروشندگان مد ایرانی و فشن نمونه کار طراحی مجله، بروشور یا کاتالوگ ویژه نامه آموزش فروشندگان مد ایرانی و فشن نمونه کار طراحی مجله، بروشور یا کاتالوگ ویژه نامه آموزش فروشندگان مد ایرانی و فشن نمونه کار طراحی مجله، بروشور یا کاتالوگ ویژه نامه آموزش فروشندگان مد ایرانی و فشن نمونه کار طراحی مجله، بروشور یا کاتالوگ ویژه نامه آموزش فروشندگان مد ایرانی و فشن نمونه کار طراحی مجله، بروشور یا کاتالوگ ویژه نامه آموزش فروشندگان مد ایرانی و فشن نمونه کار طراحی مجله، بروشور یا کاتالوگ ویژه نامه آموزش فروشندگان مد ایرانی و فشن

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره پنج ستاره

میانگین رتبه 1 از ۵. تعداد امتیازات 1

اولین کسی باشید که رای میدهد

برچسب‌ها:
دسته‌ها: نمونه کارها

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.