در طراحی این گزارش عملکرد سعی شده از رنگ سبزآبی به عنوان رنگ غالب استفاده گردد.

در این گزارش از اینفوگرافیهای بسیار برای طراحی ان استفاده شده است. همچنین در هر صفحه وکتورهای مرتبط با مطالب آن به کاربرده شده است.

در زیر بخشی از مقدمه این گزار را می خوانید:

بخشداری، نقش مهمی در موفقیت برنامه‌ها و طرح‌های توسعه شهری و روستا‌های بخش به عهده دارد، این موضوع به ویژه در ارتباط با توسعه پایدار بیشتر اهمیت پیدا می‌کند. شهر‌ها و روستا‌ها و در مفهوم گسترده‌تر بخش مرکزی شهرستان پاکدشت به علت دارا بودن جاذبه‌ها و ظرفیت‌های طبیعی همچون گل و گیاه، و همچنین ظرفیت‌های تاریخی و فرهنگی، در ابعاد مختلف زمینه رشد و توسعه را دارد. در همین راستا بخشداری مرکزی پاکدشت با توجه به اینکه این شهرستان پایتخت گل و گیاه ایران نام گرفته و حتی یکی از پیشران‌های توسعه پاکدشت در قالب سند توسعه شهرستان بر این ظرفیت استوار شده است؛ اقدامات مختلفی را در راستای استفاده بهینه و توسعه بر مدار ظرفیت گل‌ها و گیاهان در دستورکار قرار داده تا در قالب برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت بتواند نقش این پیشران در توسعه بخش و حتی شهرستان را برجسته نماید.

طراحی یونیفرم و گرافیک قالب این گزارش عملکرد به همراه صفحه آرایی آن توسط خانم حمیده خواجوی راد از استودیو صفحه آرایی آرنگ انجام شده است.

یدر زیر تصاویر این گزارش عملکرد طراحی و صفحه بندی شده را ملاحظه می فرمایید.

نمونه کار گزارش عملکرد بخشداری بخش مرکزی پاکدشت نمونه کار گزارش عملکرد بخشداری بخش مرکزی پاکدشت نمونه کار گزارش عملکرد بخشداری بخش مرکزی پاکدشت

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره پنج ستاره

میانگین رتبه 1 از ۵. تعداد امتیازات 1

اولین کسی باشید که رای میدهد

برچسب‌ها:
دسته‌ها: نمونه کارها

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.