صفحه آرایی (یا صفحه بندی) مجموعه مقالات کنفرانس‌ها، کتابچه همایش‌ها و بزرگداشت‌های علمی، فرهنگی و هنری کاری بسیار پیچیده است که نیاز به همکاری توامان تیم صفحه بندی با دبیر کنفرانس‌ها قبل و بعد از اخذ مقالات دارد. همچنین همراهی و مکاتبه با نویسندگان مقالات جهت اصلاحات ویرایشی لازم و یا ارسال عکس های با کیفیت تر جهت درج در کتاب مقالات از اهمیت بالایی برای یک صفحه آرایی مطلوب دارد.

طراحی مجدد بسیاری از تصاویر و  نمودارهای مقالات، تصویرسازی سفارشی با توجه به نیاز دبیران همایش، از دیگر خدماتی است که تیم صفحه آرایی می بایست ارائه دهند.

چاپ مجموعه مقالات کتابچه همایش

نکاتی در خصوص صفحه آرایی کتابچه مقالات

نکته ایی که در اینجا خالی از لطف نیست این است که جهت چاپ کتابچه مجموعه مقالات نیازی به اخذ مجوز و دریافت شابک ندارد.

همچنین با توجه به هزینه های بالای چاپ کتاب مجموعه مقالات، بسیاری از همایش‌ها تنها به چاپ چکیده مقالات اکتفا نموده و مجموعه مقالات را به صورت الکترونیکی در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهند. از مزایای این روش می توان به قیمت ارزانتر، قابلیت جستجوی بهتر، عدم محدودیت تعداد صفحات، نشر ساده تر، عدم نیاز به حمل و نقل با ماشین آلات خاص و … اشاره کرد.

خدمات صفحه بندی کتابچه مجموعه مقالات کنفرانس‌ها

استودیو تخصصی صفحه آرایی آرنگ با سابقه همکاری با ده ها کنفرانس و بزرگداشت اساتید در تهیه کتاب مجموعه مقالات همایش‌ها و کنفرانس‌ها، آمادگی خود را جهت همکاری با سازمان‌ها، دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی مجری همایش برای انجام خدمات صفحه آرایی، طراحی جلد، تصویرسازی، رایت سی دی کنفرانس و … اعلام می دارد. صفحه آرایی آرنگ با همکاری بیش از 30 گرافیست و صفحه آرا که هر کدام بیش از 10 سال در نشریات معتبر سابقه صفحه آرایی حرفه ای دارند، بهترین کیفیت را در بهترین زمان، با حفظ امانتداری و بسیار با حوصله در جهت انجام ویرایشات لازم، همراه شما در تمام مراحل طراحی و چاپ خواهد بود.

جهت هرگونه مشاوره با ما تماس بگیرید

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره پنج ستاره

میانگین رتبه 4.3 از ۵. تعداد امتیازات 3

اولین کسی باشید که رای میدهد

برچسب‌ها:
دسته‌ها: صفحه آرایی

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.