مجله میثاق با کوثر که مجله تخصصی سبک زندگی و ازدواج است به صاحب امتیازی موسسه الزهرا و مدیر مسئولی آقای دکتر سید حسن امامی منتشر شده است.

در  طراحی نشریه  از رنگ های مختلف به همراه عکسهای با کیفیت برای صفحه بندی استفاده شده است. شماره صفحات در صفحات زوج در پایین و در صفحات فرد در بالای صفحه پیش بینی شده است. استفاده از قاب های رنگی و منحنی در برخی از عکسها باعث افزایش جلوه بصری آن ها شده است.

طراحی یونیفرم و گرافیک قالب این مجله به همراه صفحه آرایی آن توسط خانم حمیده خواجوی راد از استودیو صفحه آرایی آرنگ انجام شده است.

در بخشی از سخن سردبیر این نشریه می‌خوانید:

مادر طبیعت، آ ن قدر کریم و بزرگوار است که نخواهد گذاشت فرزندانش آسیب جدی ببینند. این روز‌ها که بحث از سیل در میان است و استان‌های مختلفِ میهنمان را درگیرکرده، باهم مهربان باشیم و در ملامت یک دیگر، تأمل کنیم. سیل و زلزله، قدرت طبیعت‌اند و مهندسین بشر، در مقابلش عاجز… در سیل و زلزله، وقتی سونامی رانش زمین اتفاق می‌افتد، باید اندیشید که چطور همدیگر را آگاه و سپس کمک کنیم.

در زیر نمونه کار طراحی برخی از صفحات این مجله را ملاحظه می فرمایید:

نمونه کار صفحه آرایی مجله خانواده و سبک زندگی میثاق با کوثرنمونه کار صفحه آرایی مجله خانواده و سبک زندگی میثاق با کوثرنمونه کار صفحه آرایی مجله خانواده و سبک زندگی میثاق با کوثرنمونه کار صفحه آرایی مجله خانواده و سبک زندگی میثاق با کوثرنمونه کار صفحه آرایی مجله خانواده و سبک زندگی میثاق با کوثرنمونه کار صفحه آرایی مجله خانواده و سبک زندگی میثاق با کوثرنمونه کار صفحه آرایی مجله خانواده و سبک زندگی میثاق با کوثرنمونه کار صفحه آرایی بولتن خانواده و سبک زندگی میثاق با کوثرنمونه کار طراحی نشریه میثاق با کوثرنمونه کار طراحی مجله خانواده و سبک زندگی میثاق با کوثرنمونه کار صفحه بندی نشریه خانواده نمونه کار صفحه آرایی نشریه خانواده و سبک زندگی میثاق با کوثرنمونه کار صفحه آرایی مجله خانواده و سبک زندگی میثاق با کوثرنمونه کار صفحه آرایی مجله خانواده و سبک زندگی میثاق با کوثرنمونه کار صفحه آرایی مجله خانواده و سبک زندگی میثاق با کوثر

طرح مجله

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره پنج ستاره

میانگین رتبه 5 از ۵. تعداد امتیازات 1

اولین کسی باشید که رای میدهد

برچسب‌ها:
دسته‌ها: نمونه کارها

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست