طراحی این مجله دو زبانه مد و فشن ایرانی با عنوان “فصلنامه مد و سبک زندگی واچار” توسط خانم حمیده خواجوی راد صفحه آرایی شده است.

مدیر هنرى این مجله سام عرجى و مدیرمسئول راضیه ابراهیمیان هستند.

علی منجزی پور به عنوان سردبیر مجله در بخش سخن سردبیر این مجله مطالب زیر را عنوان کرده است:

در رسالتى که پیش رو داریم و با اتکا به تلاشهاى پیشین و اهداف روبه رو، و به منظور ارتقا برنامه هاى آتى نشریه واچار، ایجاد بستر مناسب براى همکارى صاحبان هنر و صنعت پوشاك و مد با توجه به مؤلفه‌هاى توسعه و رشد همه جانبه از مهم تلاش‌هاى ما قرار گرفته است.

طراحی این مجله با استفاده از عکسهای با کیفیت بسیار بالا زیبا شده است. استفاده از رنگ های ملایم فونتها و وکتورهای زرشکی رنگ نیز جلوه خوبی به این مجله داده است.

در زیر تصاویر صفحه آرایی این مجله را مشاهده می فرمایید:

نمونه کار طراحی مجله مد ایرانی و سبک زندگی نمونه کار طراحی مجله مد ایرانی و سبک زندگی نمونه کار طراحی مجله مد ایرانی و سبک زندگی نمونه کار طراحی مجله مد ایرانی و سبک زندگی نمونه کار طراحی مجله مد ایرانی و سبک زندگی نمونه کار طراحی مجله مد ایرانی و سبک زندگی نمونه کار طراحی مجله مد ایرانی و سبک زندگی نمونه کار طراحی مجله مد ایرانی و سبک زندگی نمونه کار طراحی مجله مد ایرانی و سبک زندگی نمونه کار طراحی مجله مد ایرانی و سبک زندگی نمونه کار طراحی مجله مد ایرانی و سبک زندگی نمونه کار طراحی مجله مد ایرانی و سبک زندگی نمونه کار طراحی مجله مد ایرانی و سبک زندگی

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره پنج ستاره

میانگین رتبه 0 از ۵. تعداد امتیازات 0

اولین کسی باشید که رای میدهد

برچسب‌ها:
دسته‌ها: نمونه کارها

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.