در زیر نمونه کار مجله با عنوان “یاران امین” که محتوایی مذهبی و مرتبط با ایام سوگواری امام حسین (ع) است را ملاحظه می فرمایید.

در بخشی از این مجله در مقاله ای با عنوان “چهل منزل صبوری” میخوانیم:

چهل روز است که حیرانم، چهل وادی را به طلب پیموده ام و هیچ نیافته ام. هنوز اسم تو بر زبانم جاری نشده که بغضم ترک می خورد. در ابتدای زمزمه صبورترین مثنوی دنیا قامت قلم به تعظیم خم می‌شود. مرور خاطرات کبودت فضای سینه ام را به آتش می کشد و هر چه می گردم برای درک وسعت صبر تو دامانی جز محبّت خودت نمی یابم.

در طراحی این مجله در برخی از صفحات از المان های اسلیمی استفاده شده است. استفاده از رنگ سبزآبی در حاشیه و هدر و فوتر صفحات با هدف نزدیک به محتوای مذهبی انتخاب شده است.

طراحی یونیفرم و قالب این مجله به همراه صفحه آرایی آن توسط خانم حمیده خواجوی راد از استودیو صفحه آرایی آرنگ انجام شده است.

نمونه کار طراحی و صفحه آرایی مجله مذهبی با مضمون های محرم و اربعین و کربلا نمونه کار طراحی و صفحه آرایی مجله مذهبی با مضمون های محرم و اربعین و کربلا نمونه کار طراحی و صفحه آرایی مجله مذهبی با مضمون های محرم و اربعین و کربلا نمونه کار طراحی و صفحه آرایی مجله مذهبی با مضمون های محرم و اربعین و کربلا نمونه کار طراحی و صفحه آرایی مجله مذهبی با مضمون های محرم و اربعین و کربلا نمونه کار طراحی و صفحه آرایی نشریه مذهبی با مضمون های محرم و اربعین و کربلا نمونه کار طراحی و صفحه آرایی نشریه مذهبی با مضمون های محرم و اربعین و کربلا

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره پنج ستاره

میانگین رتبه 1 از ۵. تعداد امتیازات 1

اولین کسی باشید که رای میدهد

برچسب‌ها:
دسته‌ها: نمونه کارها

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.